Цей фотопроект, створений на честь 10-річчя Української Федерації Йоги, зібрав більше 1000 учасників, із робіт яких було відібрано найяскравіші, кадри, які були створені під час подорожей різними куточками нашої планети. Багатоманіття та гармонія світу відображено у 80-ти живих поглядах, в очах людей, які змогли їх побачити і відчути.
Всі ми полюбляємо подорожувати. Однак, якщо поцікавитися, кожен дасть свою власну відповідь - чим саме є для нього подорож. Майстерність мандрівника полягає в здатності побачити всю красу різноманітного світу, відчути цінність та унікальність кожної культури, розкритися на новий досвід, відчути деталі і відтінки, пропустити їх через себе, увібрати нове і через це трансформуватися. Не дарма ж свідчить китайське прислів'я, що ніхто не повертається з подорожі таким, яким він був до того.
«Діалог цивілізацій» – більше ніж міжкультурне спілкування, це – вміння слухати та поважати інші погляди, бачити відмінності, але вчитися жити разом.
Зараз на Україні виникла гостра необхідність подібного діалогу, саме тому виставка «Світ очима йогів: Діалог цивілізацій» відбувається в різних регіонах України. Її вже бачили в Донецьку, Маріуполі, Львові та Києві, і зовсім скоро її побачать в Чернігові.