18 травня о 19.00 у приміщенні Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбудеться прем'єра вистави"Маленький принц" за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері.

Це казка для дорослих та дітей. Антреприза зібрала навколо себе акторів з декількох театрів міста.

Історія проста, а проте щира і по-філософськи невичерпна. Історія, розказана дітям про дорослих, а може дорослим про дітей? Зрештою, Маленького Принца можемо відшукати у кожному із нас: його очима ми дивились колись на світ, його словами промовляли, знаходили друзів. Але в біганині за яскравими враженнями і комфортним життям ми втратили самих себе, закрили своє серце. Хоч воно бачить завжди краще ніж очі, бо найголовнішого очима не побачиш......

Про мистецтво маленьких кроків повідають актори: Петро Великий, Микола Пономаренко, Ірина Лозовська, Сергій Носенок, Ігор Маджуга, Святослав Бабарік, Лілія Сухицька.

Режисер - Тетяна Янко
Художник - постановник - заслужений працівник культури України - Олександр Симоненко
Пластичне рішення - театр-шоу "Диво"

Пісочна анімація - Маргарита Таішева

Вистава відбувається за підтримки: Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру - під керівництвом Андрія Бакірова; Обласного навчально-методичного центру культури та мистецтв - директор Надія Заваліна; Обласної громадської організації "Театр "23".

Довідки за телефонами: 063 183 91 50
099 096 77 93

Білети у касах театру або за номерами телефонів, розміщених вище.