Організатори акції - ГО “Спілка жінок м. Чернігова” та Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і професійних жінок за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради.

30 травня 2015 р. з 12 до 13.30 в парку по пр. Миру навпроти «Мегацентру» (біля непрацюючого фонтану) буде проведено традиційну акцію «Даруємо радість дітям міста», присвячену Міжнародному Дню захисту дітей.
Свято передбачає яскраві виступи дитячих колективів, розважальну програму від аніматорів, дитячий фейс-арт, малювання на асфальті, генератор мильних бульбашок, конкурси і вікторини.
А головне - під час акції, всі бажаючі будуть мати змогу самі взяти участь у різноманітних безкоштовних майстер-класах (творчих, танцювальних, робота з гончарним кругом). Передбачено багато призів для всіх дітей.

Учасники акції: Арт-студія “Колібрі”, Студія “РозУмка”, Магазин-студія “Макошь”, Обласний Палац дітей та юнацтва, Обласна благодійна організація «АРАТТА», Школа танців «Евет», Центр танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія-денс», Чернігівський філіал корпорації краси та здоров`я "ТіанДе», Танцювальний колектив “Каблучок”, Центр танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія-денс», Обласний Центр народних ремесел для дітей та юнацтва, Центр розвитку «Школярик», Комп`ютерна Академія «ШАГ», Салон-перукарня «Інь Ян». 

Ми робимо свято для дітей з радістю і любов’ю .