IHub Чернігів запрошує всіх, хто цікавиться стартапами, має круті ідеї і думає над їх втіленням в життя або вже працює над своїм продуктом відвідати Chernihiv Startup Day#2!

Теми, які буде висвітлено на заході:

•Від бутстреппінга до екзиту. Історія сервісу “Метнись Кабанчиком”.
Коротка історія розвитку проекту ”Метнись Кабанчиком”, а також поради та рекомендації для підприємців з особистого досвіду засновника.
Роман Кірігетов (керівник Kabanchik.com.ua)
Керівник сервісу Kabanchik.com.ua , в минулому мав досвід побудови офлайн бізнесу з імпорту телекомунікаційного обладнання з Китаю , 9 років досвіду в SEO та інтернет-маркетингу.

•Технологічний бізнес: від продажу лопат до Фейсбук. Як це працює і де гроші.
Історія виникнення венчурного капіталу, основні віхи і принципи роботи.
Микола Савін (керуючий директор бізнес акселератора GrowthUP)
Один з лідерів українського технологічного співтовариства. Бере активну участь у розвитку технологічної галузі України, виступаючи співорганізатором знакових для галузі заходів (Startup Crash Test, Kiev Startup Week, iForum та ін), навчаючи і консультуючи підприємців-початківців. Працює з проектами pre-seed і seed стадії. Основні компетенції: скринінг проектів і методологія пошуку бізнес-моделі та перевірки гіпотез (від формулювання гіпотези до аналізу та імплементації результатів).

Зустріч буде проведено в Центрі інновацій та підприємництва iHUB-Чернігів (вул. П’ятницька, 50). Це сучасний it-коворкінг на 36 робочих місць, який пропонує своїм резидентам все необхідне для комфортної роботи (зручні меблі, шафи для особистих речей, оргтехніка, кімнати для переговорів і презентацій, лаунж-зона та напої). Крім цього, коворкери отримують доступ до глобальної мережі Seed Forum, що нараховує більш ніж 24000 менторів, it-експертів, інвесторів і CEO світового рівня. Вартість місячного абонементу – 690 грн.

Початок об 11:00, 20 червняВхід вільний за умови реєстрації: https://ihubcngmailcom.typeform.com/to/OI3JTZ