IHUB Chernihiv запрошує на навчальний курс Основи підприємництва: мислення і дії.
Після закінчення навчання учасники матимуть змогу отримати офіційний сертифікат від Каліфорнійського Університету в Ірвані.

Курси вимагають 6-8 годин вільного часу на тиждень, їх середня тривалість – близько 4 тижнів. Навчання буде організовано на базі порталу coursera.org з зустрічами участників щосереди о 19:00 в IHUB, на яких разом з перекладачем будуть переглядатися та обговорюватися матеріали курсу.

Для участі необхідно пройти реєстрацію. Програма навчання вимагає володіння англійською мовою на рівні pre-intermediate.

Тема курсу:

Основи підприємництва: мислення і дії (Сертифікат від Каліфорнійського Університету в Ірвані) Цей інтерактивний курс дає потенційним підприємцям знання для досягнення успіху у бізнесі. В ході курсу будуть розглянуті теми народження ідей, бізнес-стратегії, важливість бізнес-плану та шляхи досягнення успіху.
(Деталі курсу)

 

Для резидентів iHUB участь в курсі є безкоштовною. Якщо ви не є резидентом – ви можете обрати будь-який зручний для Вас тарифний план. Наприклад, вечірній абонемент, який коштує 290 грн на місяць, надасть можливість відвідувати коворкінг в будні дні з 19:00 до 22:00. Це дозволить Вам комфортно працювати в рамках навчальної програми, спілкуватися з іншими учасниками курсу, обмінюватися думками за чашкою запашної кави, а також безкоштовно відвідувати IT English Speaking Club у разі придбання будь-якого з денних абонементів. Приєднуйтеся!

Реєстрація