5 січня о 14-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться благодійна вистава "Аліса в країні чудес" театру інтеграції "Дивосад", в якому поряд зі здоровими дітьми грають діти з обмеженими можливостями.
Театральна студія "Дивосад" була заснована на базіЧернігівської обласної благодійної організації "Аратта" в 2006 році, і біля його витоків стояла викладач Чернігівського педагогічного університету Марина Каранда. З 2010 року це незвичайне театральне об’єднання очолила Ірина Пісня.
В цій дружній команді з творчою наснагою грають 16 акторів-аматорів віком від 9 до 35 років, яким допомагають батьки і просто не байдужі люди. Репертуар театру "Дивосад" є складним – "Хроніки Нарнії", "Снігова Королева", "Маленький принц"…
"Дивосад"- театр інтеграції, де актори - особливі люди. Їх особливість заключається в тому, що вони мають різні ступені інвалідності. Але це не заважає їм займатися творчістю та улюбленою справою. Театр є неоднаразовим учасником Міжнародного фестивалю "Прекрасних театрів"(м. Тчев , Польша), та дворазовим володарем Гран-прі цього фестивалю. Вистава відбувається за підтримки Чернігівського клубу Міжнародної організації Сороптимісток.
Всі зібрані кошти підуть на допомогу акторам театру "Дивосад".