«Я чекаю на тебе, коханий» за Даріо Фо та Франком Раме

Актриса – ІОЛАНТА ПУОДЕНАЙТЕ

Театр «Піліс»

Героїня п’єси заміжня жінка, яку чоловік тримає вдома зачиненою, бо дізнався, що вона має коханця. Ще один чоловік спостерігає за нею в бінокль, інший пропонує сексуальні послуги по телефону, а брат чоловіка домагається її. Хтивість чоловіків дратує жінку, але свого коханця вона дійсно любить.

Героїня вистави у монолозі звертається до сусідки з будинку навпроти, але невідомо, чи існує та насправді. Можливо, й усі інші персонажі вигадані нею?.. 

Вистава виконується литовською мовою.

Іоланта Пуоденайте – актриса Клайпедського драмтеатру, сьогодні є однією з найпомітніших на литовській сцені. Талановита й наділена шармом, вона володіє широким діапазоном виразних можливостей – від тонкого ліризму до яскравого гротеску. Актриса отримувала нагороди на багатьох міжнародних фестивалях.

Клайпедський муніципальний театр «Піліс» (Klaipeda's Castle Theatre)засновано у 1985 р. режисером Альвідасом Візгірдою. За 30 років ним поставлено у цьому театрі понад 60 вистав. Його постановки відзначаються пошуками нової театральної виразності. Театр гастролював у багатьох країнах Європи, Азії, Америки.