Благотворительный концерт

Благодійний концерт на підтримку українських військових. Всі кошти від продажу квитків з цього концерту будуть перераховані Збройним силам України, а саме авіаційній частині А1710.
В концерті будуть приймати участь такі колективи як:
Jam Bubble band, Yes or No Cover Band, The Addams Family, Евгений Scroodge та інші.

Організатором та ініціатором благодійного концерту виступив паб «Cash», як зауважив один із співласників: «Якщо не буде армії і не буде кому нас захистити, тоді ні мистецтво, ні музика нікому не будуть потрібні. Адже не буде де і кому їх слухати. Тому, коли виникла ідея проведення благодійного концерту в підтримку української армії, нашої Чернігівської частини, - мистецькі колективи долучилися до неї, не роздумуючи. Ми маємо зробити все для того, щоб зробити свій внесок до нашої армії. Ми пишаємося тим, що наша армія відроджується, що вона дійсно стає нашою, національною, українською».
Вартість квитків становитиме від 30 гривень. Тобто кожен може визначити саме ту суму, яку бажає перерахувати для нашої Чернігівської частини і водночас відвідати чудовий концерт. Всі колективи виступають безкоштовно.
Приходь 17 квітня о 19.00 до паб «Cash» проспект Миру 54, та зробити свій вклад в єдину, вільну Україну.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
28.03.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить