День Ідей

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)

Об’єднуємо людей навколо ідей!
iHUB Чернігів відкриває реєстрацію на участь в унікальному проекті “День Ідей”, основною метою якого є об’єднання однодумців навколо цікавих та перспективних it-рішень для подальшої спільної роботи над їх втіленням в життя.
Перша частина івенту буде присвячена створенню нових команд. Люди, підприємці з цікавими ідеями зможуть познайомитися з присутніми розробникам, дизайнерам та маркетологам, презентувати їм свої напрацювання та залучити до командної роботи.
В ході другої частини заходу будуть проведені виступи команд, які вже працюють над своїми проектами. iHUB Чернігів визначить найперспективніші з них та надасть безкоштовні абонементи для комфортної роботи стартапу в межах коворкінгу.
“День Ідей” буде проводитися в Чернігові періодично, тому команди, які об’єднаються в ході першого заходу зможуть презентувати результати своєї роботи на наступному та отримати бонусні абонементи для роботи в подальшому. Окрім того, в майбутньому ми плануємо залучення до заходу інвесторів, які зможуть оцінити досягнення команд та посприяти їх розвитку.

Захід буде проведено в закритому форматі. Ідеї та компетенції учасників будуть перевірені. Участь безкоштовна за умови заповнення реєстраційної форми та отримання інвайту https://ihubcngmailcom.typeform.com/to/ZEIjfL

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать