Курси підприємництва

IHUB Chernihiv запрошує на навчальний курс Основи підприємництва: мислення і дії.
Після закінчення навчання учасники матимуть змогу отримати офіційний сертифікат від Каліфорнійського Університету в Ірвані.

Курси вимагають 6-8 годин вільного часу на тиждень, їх середня тривалість – близько 4 тижнів. Навчання буде організовано на базі порталу coursera.org з зустрічами участників щосереди о 19:00 в IHUB, на яких разом з перекладачем будуть переглядатися та обговорюватися матеріали курсу.

Для участі необхідно пройти реєстрацію. Програма навчання вимагає володіння англійською мовою на рівні pre-intermediate.

Тема курсу:

Основи підприємництва: мислення і дії (Сертифікат від Каліфорнійського Університету в Ірвані) Цей інтерактивний курс дає потенційним підприємцям знання для досягнення успіху у бізнесі. В ході курсу будуть розглянуті теми народження ідей, бізнес-стратегії, важливість бізнес-плану та шляхи досягнення успіху.
(Деталі курсу)

 

Для резидентів iHUB участь в курсі є безкоштовною. Якщо ви не є резидентом – ви можете обрати будь-який зручний для Вас тарифний план. Наприклад, вечірній абонемент, який коштує 290 грн на місяць, надасть можливість відвідувати коворкінг в будні дні з 19:00 до 22:00. Це дозволить Вам комфортно працювати в рамках навчальної програми, спілкуватися з іншими учасниками курсу, обмінюватися думками за чашкою запашної кави, а також безкоштовно відвідувати IT English Speaking Club у разі придбання будь-якого з денних абонементів. Приєднуйтеся!

Реєстрація

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Виставка екзотичних тварин
18 сентября - 18 октября, 10:00
Крокодилова ферма

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать