Приборкання норовливої

XXIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські Театральні Зустрічі»

Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка

Кому комедія, кому трагедія, а взагалі – забава-карнавал

Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв України Петро Ластівка
Художник-постановник – засл. діяч мистецтв України Людмила Боярська
Композитор – Юрій Крохін
Балетмейстер – засл. арт. України Олексій Яриш
Асистент режисера – нар. арт. України Олександр Якимчук
Помічник режисера – засл. арт. України Адам Даценко
У виставі задіяні актори: нар. арт. України Олександр Якимчук, нар. арт. України Анатолій Романюк, засл арт. України Олександр Пуц, Дмитро Мельничук, Анатолій Мельничук, Ігор Зінчук, Руслан Джусь, Юрій Воронюк, Ігор Натанчук, Анатолій Сичук, Сергій Єрмакович, Богдан Якимчук, Олена Небось, Ірина Ластівка, Катерина Шпак, Лариса Півачук, глядач з залу...

Петруччо, після смерті батька, ставши багатим спадкоємцем, приїздить до Падуї в пошуках рівної за статками нареченої. Його давній друг Гортензіо радить йому сватати старшу дочку іменитого і заможного синьора Баптісти Катаріну, відому в Падуї за злий язик і вперту вдачу, зізнавшись, що цим відкриється шлях до руки молодшої доньки – тихої та скромної Б’янки, котру батько не обіцяє женихам, доки не видасть заміж Катаріну. Петруччо погоджується, вихваляючись перетворити норовливу дружину на зразок скромності і покори.

Постановка здійснена в стилі комедії del arte.Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать