Diva

«Diva» за оповіданням Магдалени Гойєр

Актриса – ВІОЛЕТА КОМАР
Театр «Рондо»

Героїня вистави, нині всесвітньо відома оперна співачка, у 1941 році була депортована у гетто міста Ліцманштадт, нині Лодзь, разом з групою єврейських артистів. Їй вдалося уникнути Холокосту. Але якою ціною?

Ми знаходимо відповідь у її фразі: «Я співала для гестапо. Вони обрали мене, і обирали мене знов і знов... І я, кохана Тосканіні, співала для них… роздягнена, на стільці… Мені пощастило в гетто!» 

Середина 60-х. Нора багато років провела у Нью-Йорку. У своїй вбиральні, після вистави, вона отримує записку від молодого композитора, шанувальника її таланту. Записка підписана прізвищем польської родини, яка врятувала її немовля, народжене в гетто. Нора ніколи не бачила свого сина…

Вистава виконується польською мовою. 

Віолета Комар – одна з відомих польських актрис, працюючих у моножанрі. Отримала численні нагороди на вітчизняних та міжнародних театральних фестивалях, зокрема, у Німеччині, Литві, Естонії, США. 

Станіслав Меджевський – режисер тонкий, вишуканий, елегантний, глибокий. Поставлені ним моновистави незмінно отримують найвищі нагороди, високо оцінюються публікою та театральними професіоналами.Працює у театрі «Рондо» у м. Слупську (Польща). 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать