Бобочка

«Бобочка» Мирослав Крлеж 

Актриса – ЕЦІЯ ОЙДАНІЧ
Музикант на сцені – Виллєм Мілічевіч

Образ героїні вистави Бобочки вибудуваний із суцільних протиріч: вона рокова жінка, яка водночас приваблива і смілива, чуйна і страсна, але й примхлива, руйнівна, холодна і жорстока. Вона проводить головну сюжетну лінію, граючи своїх удаваних партнерів. Її жага свободи і пригод, доведена до крайності, відкидає суспільну думку і принципи моральності та стає своєрідним символом «гонитви за вільним життям». 

Вистава виконується хорватською мовою.

ція Ойданіч народилась у хорватському місті Дрніш. У 1997 р. закінчила Академію драматичного мистецтва. Одна з найвідоміших актрис середнього покоління. Вона зіграла понад 50 ролей у театрі і понад 20 – у кіно й на телебаченні. За свої роботи отримувала численні нагороди. Вона – один із засновників і режисер театру «Морузґва». 

Театр «Морузґва» був створений у 2007 р. групою митців, відомих своїми роботами в галузі режисури й театру в Хорватії та за її межами. За цей час театр показав понад 500 вистав у Хорватії та сусідніх країнах.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
28.03.2018
28.03.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить