Я жити хочу

«Я жити хочу» Сусанна Фліс

Актриса – СУСАННА БАГДАСАРЯН-ФЛІС

У першій частині вистави іде розповідь історії однієї актриси, розігруються епізоди її бурхливого і незвичайного життя. У другій частині спектаклю дія переноситься до Франції, де на неї чекає чимало життєвих випробувань, внаслідок чого сюжет стає ще більш непередбачуваним й інтригуючим.

Вистава виконується вірменською мовою.

Сусанна Багдасарян-Фліс – закінчила акторське відділення Єреванського державного інституту театру і кіно, працювала в Державному театрі музичної комедії ім. А.Пароняна, Єреванському театрі юного глядача, незалежному театрі «Оріон», знімалася в кіно. Останніми роками живе у Франції, виступає на французький сцені.

Єреванський театр юного глядача, якому належить вистава, засновано у 1929 р. Починаючи з 1997 р. художній керівник театру – Акоп Казанчян, автор понад 100 постановок, який є засновником міжнародних театральних фестивалів – «ARMMONO» та Єреванського Шекспірівського. У 2003 р. його зусиллями було відкрито вірменський центр Міжнародного Інституту Театру, який він очолює.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
28.03.2018
28.03.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить