Квіти для Елджернона

«Квіти для Елджернона» за Деніелом Кізом

Актор – ОЛЕКСІЙ ШТИРБУЛ

Герой вистави Чарлі Гордон – розумово відсталий прибиральник хлібопекарні – погоджується на участь в експерименті щодо покращення інтелекту шляхом операції. Але головна ідея твору не про досягнення наукової думки, а про зв’язок інтелектуального й емоційного рівнів, про торжество людяності, потребу дарувати свою любов оточуючим, бажання допомагати слабшим. Своєю чесною розповіддю Чарлі викликає масу емоцій у глядача, завойовує його симпатію.

Вистава виконується російською мовою. 

Олексій Штирбул – молодий талановитий актор, вихованець театральної школи Юрія Хармеліна. Його акторська кар’єра лише починається, але знавці театру пророчать йому яскраве творче майбутнє.

Державний молодіжний драматичний «Театр з вулиці Троянд» у Кишиневі, створений видатним режисером Юрієм Хармеліним, за роки свого існування став одним з найбільш популярних театрів столиці Молдови. Актори, вихованці Юрія Хармеліна, незмінно демонструють високу виконавчу майстерність і гуманістичний творчий напрямок.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать