Я чекаю на тебе, коханий

«Я чекаю на тебе, коханий» за Даріо Фо та Франком Раме

Актриса – ІОЛАНТА ПУОДЕНАЙТЕ

Театр «Піліс»

Героїня п’єси заміжня жінка, яку чоловік тримає вдома зачиненою, бо дізнався, що вона має коханця. Ще один чоловік спостерігає за нею в бінокль, інший пропонує сексуальні послуги по телефону, а брат чоловіка домагається її. Хтивість чоловіків дратує жінку, але свого коханця вона дійсно любить.

Героїня вистави у монолозі звертається до сусідки з будинку навпроти, але невідомо, чи існує та насправді. Можливо, й усі інші персонажі вигадані нею?.. 

Вистава виконується литовською мовою.

Іоланта Пуоденайте – актриса Клайпедського драмтеатру, сьогодні є однією з найпомітніших на литовській сцені. Талановита й наділена шармом, вона володіє широким діапазоном виразних можливостей – від тонкого ліризму до яскравого гротеску. Актриса отримувала нагороди на багатьох міжнародних фестивалях.

Клайпедський муніципальний театр «Піліс» (Klaipeda's Castle Theatre)засновано у 1985 р. режисером Альвідасом Візгірдою. За 30 років ним поставлено у цьому театрі понад 60 вистав. Його постановки відзначаються пошуками нової театральної виразності. Театр гастролював у багатьох країнах Європи, Азії, Америки.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать