Вистрелив у голову: на Чернігівщині затримали чоловіка, який вбив односельця

12 грудня на Чернігівщини затримали 59-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві односельця. Про це повідомляє Нацполіція у Чернігівській області.

До поліції подзвонила фельдшерка екстреної медичної допомоги, яка повідомила, що в будинку одного з сіл Чернігівського району виявлено тіло місцевого мешканця з вогнепальним пораненням голови.

На місці скоєння злочину поліцейські вилучили низку речових доказів та знаряддя вбивства.

Впродовж декількох годин поліцейські встановили, що до вбивства чоловіка причетний 59-річний місцевий мешканець.

Поліція затримала підозрюваного в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий відкрив провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – вбивство, що карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.