На Чернігівщині п’яний тракторист без прав віз пасажира у причепі – виявлено майже 3 проміле

У Ріпкинській громаді поліцейські зупинили трактор, за кермом якого перебував 29-річний чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння – тест показав 2,79 проміле, що майже у 14 разів перевищує допустиму норму. Окрім того, водій перевозив у причепі пасажира та взагалі не мав права керувати такою технікою.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції у Чернігівській області.

Під час патрулювання поблизу одного з сіл Ріпкинської громади увагу правоохоронців привернув трактор з пасажиром у причепі. Поліцейські зупинили сільгосптехніку та побачили, що водій має явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Поліцейські провели тест стану правопорушника за допомогою приладу Drager. Апарат показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка сягав 2,79 проміле – майже у 14 разів вище за гранично допустиму межу (0,2 проміле).

З’ясувалося також, що чоловіка раніше вже не одноразово ловили за кермом у нетверезому стані. Тож суд позбавив його права керування транспортними засобами, і ця заборона чинна досі.

Що ж до права керувати саме тракторною технікою – його правопорушник ніколи й не мав.

Поліцейські відсторонили чоловіка від керування трактором та склали адміністративні матеріали за фактами:

  • керування транспортним засобом особою, яка перебуває у стані сп’яніння, вчинене повторно протягом року (ч.2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення);
  • керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом (ч. 5 статті 126 КУпАП).


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!