На Чернігівщині посадовицю підозрюють у службовій недбалості через завищені ціни на укриття

На Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці органу місцевого самоврядування у Корюківському районі. Під час закупівлі двох наземних монолітних укриттів її недбалість завдала бюджету понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне жінці загрожує до 5 років позбавлення волі.

Як повідомляє пресслужба поліції у Чернігівській області, підозрювана неналежно організувала процес закупівлі двох наземних монолітних укриттів. Вона не провела об‘єктивного аналізу ринку цін та обмежилася лише кількома комерційними пропозиціями, які не були співставними за технічними характеристиками. Внаслідок цього укриття були придбані за суттєво завищеною ціною.

Слідчі повідомили фігурантці про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Досудове розслідування триває.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!