Незалежно від віку всі чекають приходу Нового року, пов’язуючи з цим святом свої сподівання на краще майбутнє. Від новорічних свят чекають поліпшень в особистому житті, нових досягнень в веденні бізнесу, в кар’єрному зростанні. Тому з такою ретельністю готуються до зустрічі цього казкового свята. Новорічні листівки на протязі не одного століття дарують людям святковий настрій і зігрівають душу особливим теплом. На інтернет ресурсі https://lastivka.ua/ua/cards/novogodniy-otkritki/ можна дізнатись які листівки з Новим роком купити пропонує компанія «Ластівка», яка виготовляє і друкує вітальні листівки до різних свят, в тому числі до Нового року.

Щорічно компанія готує нові колекції листівок, якість яких повністю відповідає вимогам світових стандартів друку та дизайну. Над створенням листівок працює великий творчий колектив талановитих художників та дизайнерів, використовуючи оригінальні елементи декору. В друкованій вітальній продукції використовують фігурну висічку, що надає незвичайну форму листівкам, срібне й золоте тиснення, флокування, що робить поверхню листівки приємною на дотик. Тому особливо теплим здається вітання, надіслане на такій листівці. Ось чому представлені на інтернет ресурсі lastivka.ua новорічні вітальні листівки більше нагадують яскраві витвори мистецтва. Новорічні корпоративні листівки допомагають зробити більш дружніми стосунки співробітників з керівництвом компанії, укріпити співпрацю з бізнес – партнерами, та знайти нові зв’язки у бізнес середовищі. Замовляючи новорічні листівки, замовник може обрати колір зображення та мову написів. Можна замовити особливі ексклюзивні листівки, що будуть виконані з урахуванням побажань замовника. Колектив видавництва «Ластівка» докладає зусиль, щоб новорічні бізнес – листівки були не тільки засобом підтримки ділового етикету, але й дарували приємні відчуття радості та дружнього тепла кожному отримувачу вітальної листівки. Особливий попит мають корпоративні листівки з логотипом компанії. Для особливо близьких й дорогих людей команда видавництва пропонує придбати дорогі листівки VIP-класу.

Команда співробітників компанії «Ластівка», самовіддано працює над створенням кожної колекції листівок, і оперативно виконує всі замовлення, щоб кожна листівка знайшла свого адресата в чітко зазначений термін.