Буквально десять або п'ятнадцять років тому охороною об'єктів займалася спеціальна позавідомча охорона. Її співробітники сиділи на прохідних всіх підприємств.

Приміщення, у яких не було особливо цінних речей, взагалі були під охороною сторожа. А примітивна охоронна сигналізація використовувалася тільки в магазинах, на складах і інших аналогічних об'єктах.Але вона в кращому випадку мала датчики руху і відкриття, при спрацьовуванні яких сигнал надходив на пульт охорони.

Про те, щоб спостерігати за всім, що відбувається не тільки в приміщенні, але і навколишнього його території і мови не було. Відеоспостереження з'явилося не так давно, але не завжди велика камера, яку складно приховати від стороннього людини, була здатна зупинити зловмисника.

Але ось на зміну їй прийшли мініатюрні прилади. Таке обладнання раніше доводилося бачити лише в детективних фільмах, а сьогодні шпигунські відеокамери повсюдно використовуються для спостереження за об'єктами з метою охорони. А купити камеру для спостереження съогодні можна в інтернет-магазині шпигуньких приладів.

Що з себе являє шпигунські камеры

Мини камера прихованого спостереження може бути вбудована в будь-який корпус – від запальнички до гудзика. Така система прихованого спостереження – це в своєму роді телебачення замкнутого контуру.

Відеоспостереження з використання шпигунської міні відеокамери здійснюють за допомогою ряду різних пристроїв, що записують і аналізують зображення.

Найчастіше це бездротові миникамеры, хоча зустрічаються серед цих мініатюрних приладів і провідні моделі. Сфера застосування міні камер надзвичайно широка. Вона може бути встановлена в офісі або магазині, що дозволить контролювати всі дії, що відбуваються в приміщенні.

Приватні автоперевізники встановлюють крихітні камери в салоні – це дає можливість спостерігати за подіями, зупиняючи акти вандалізму та інші протиправні дії. В домашніх умовах шпигунська міні камера дозволить контролювати поведінку найманих працівників у вашу відсутність. І це далеко не повний перелік сфер життя людини, де застосовується таке обладнання.

Пристрій і принцип дії міні камер

Відеореєстратори, шпигунське обладнання – як тільки не називають міні відеокамери. У багатьох країнах світу таке обладнання має не зовсім легальний статус. Придбати такі гаджети можна далеко не в кожному магазині. До того ж, перш ніж застосувати його, слід уточнити легітимність використання.

Але в той же час шпигунські відеокамери володіють високою чутливістю, а завдяки своїм мініатюрним розмірам мають тривалий ресурс автономної роботи. Майже кожна модель цієї серії оснащена датчиком руху і пристроями для мобільного відеоспостереження.