Новобудови Луцька будуються за сучасними технологіями і з використанням енергозберігаючих технологій. Тобто подальше проживання в нових квартирах буде не тільки комфортним, але і дозволить заощадити кошти власникам на їх утримання. Квартири в новобудовах Луцька можна придбати за зручною платіжній системі, яка була впроваджена кілька років тому і чудово зарекомендувала себе серед покупців. Вибравши квартиру в новобудові Луцька, потенційний покупець пластіт всього 20% від всієї вартості, а решту суми виплачує протягом декількох років. Фактично покупець числиться власником квартири, може проводити з нею всі необхідні операції, крім продажу. Продати квартиру власник зможе тільки після повної виплати її вартості.

Кожен мешканець нової квартири мріє якомога швидше стати її власником, що буде підтверджено документально, адже вони оформляються вже після приймання ними житла. Продаж квартири в Луцьку в новобудові сьогодні дуже поширена, тому багатьом цікаво знати, яким способом слід оформляти квартиру, щоб це було законно і швидко.

Зробити документи на власність можна трьома способами. Перший з них може бути здійснений за допомогою забудовника, другий - самостійно і є ще один крайній спосіб - домогтися право на власність в суді.

Що стосується першого способу, то тут пайовики повинні передати свої обов'язки по оформленню всіх паперів забудовнику. Природно, це не безкоштовно. Компанія може зажадати за таку послугу невеликий відсоток від вартості угоди або ж встановити свою суму. Тут є свої переваги, але і недоліків вистачає. Так, пайовикам зручно те, що їм не доведеться бігати по інстанціях і збирати документи. Купити квартиру в Луцьку в новобудові і не займатися документацією для багатьох може бути зручно.

Однак недоліком такого способу оформлення документів буде те, що компанія не стане займатися справою одного мешканця окремо, тому що купити квартиру в новобудові Луцька хочуть багато. Вона буде чекати всіх мешканців будинку. Вони можуть збирати документи дуже довго, і відповідно всім мешканцям залишиться тільки чекати. Ця процедура може тягнутися протягом декількох місяців. Щоб убезпечити себе можна підписати договір із забудовником про неустойку, на випадок порушення часових рамок.

Дешевше буде оформити папери самостійно. Але це займе більше часу. Тут потрібно буде приготуватися до того, що доведеться бігати по різних інстанціях, збирати безліч документів і їх копій. Розпочати їх узаконення можна буде тоді, коли продаж квартир в новобудові Луцька буде йти в повному обсязі і вже буде оформлено право власності хоча б на першу квартиру в готовому будинку.

Це буде означати, що будинок формально існує. Труднощі можуть виникнути при покупці квартири в Луцьку в новобудові в стосунках із забудовником, адже багато документів доведеться брати саме у нього. Він може відмовити і не видати всі папери, а може і зовсім вимагати додатково заплатити за їх підготовку. У цьому випадку реєстрація житла займе більше часу, ніж передбачається. Якщо забудовник відмовляється займатися оформленням реєстрації або надати допомогу в цьому пайовикам, то доведеться звертатися до суду. Це досить тривалий процес, який може зайняти більше року після того, як ви вирішили купити квартиру в новобудові Луцьк з цієї причини пропонує різні варіанти оформлення.