Від перегріву двигуна не застрахований жоден автомобіль. Відбутися це може несподівано, і призвести до непередбачених наслідків, зіпсована поїздка у порівнянні з якими здасться звичайною дрібницею.

Цікаво, а скільки разів за всю поїздку водій подивиться на датчик температури? А його свідчення дуже важливі! Небезпечний поріг температури (більше 100 градусів) на шкалі датчика позначено червоним. Також сповіщають про перегрів двигуна потоки пара з нього і різкий неприємний запах закипілого тосола.

Якщо ви власник Ford, Jaguar, Volvo, Land Rover, то ви можете звернутися за допомогою в сервіс автоцентру «Віннер Автомотів». Висококласні фахівці з солідним досвідом роботи, новітнє обладнання дозволять усунути проблему в найкоротші терміни. Точна діагностика і, при необхідності, комплексний ремонт двигуна виконуються за досить демократичну вартість. Подробиці на дhttp://www.winnerauto.ua/servis-i-zapchasti/.

Крім вирішення проблеми з двигуном в сервісі вам допоможуть виправити неполадки паливної системи, автоматичних та механічніх трансмісій, кондиціонерів. Також фахівці виконають промивання інжекторів, шиномонтажні роботи і проведуть технічне обслуговування автомобіля.

Але що робити, якщо у вас немає можливості відразу навідатися в автосервіс?

Потрібно негайно зупинитися і дати охолонути двигуну. У момент кипіння тосола, температура пари збільшується в геометричній прогресії. Продовження руху, навіть нетривале, попросту призведе до деформації головки блоку циліндрів або до стопору поршнів.

Уникнути перегріву двигуна досить просто, та й сама профілактика, в порівнянні з наслідками, безболісно відіб'ється на бюджеті автовласника.

Причинами закипання агрегату стають несправності реле, запобіжників і температурних датчиків. Метод виключення допоможе виявити який елемент відслужив своє. Щоб перевірити датчик температури, досить від'єднати його з ланцюга, і замкнувши дроти, які ведуть до нього. Датчик потребує заміни, якщо вентилятор продовжує свою роботу.

Якщо ж причина не встановлена ​​- зі схеми потрібно виключити реле. Відповідно продовжувати виключати з ланцюга елементи необхідно до тих пір, поки не знайдеться несправна деталь. Буває дуже рідко, що з ладу може вийти вентилятор. А в такому випадку потрібно без зволікань вирушати на найближчий сервіс. На продовженні всієї поїздки потрібно стежити за зростанням температури двигуна. Як тільки стрілка наблизитися до небезпечної позначки - зупинитися і почекати поки охолоне мотор. Ніхто не сперечається, що це довго і незручно, але зате заміна вентилятора виллється в менші кошти, ніж капремонт двигуна. Тосол може і не потрапляти в радіатор, це трапляється через те, що термостат заклинило в закритому стані. Зрозуміло, що такій деталі не місце в ланцюгу справних елементів.

Резюмуючи все сказане, можна лише сказати одне: по можливості і з однаковою періодичністю потрібно проводити діагностику авто. Несправність легше виявити поки вона не задала більш серйозні проблеми. І краще це робити у професіоналів. Огляд машини фахівцями сервісу від автоцентру «Віннер Автомотів» дозволить вчасно виявити і усунути несправність.

Ну, і само собою, дивитися потрібно не тільки на спідометр. Адже інші датчики розташовані на панелі не для краси.

Іноді проблеми з авто виникають внаслідок їх «старості». У такому випадку, в «Віннер Автомотів» ви можете придбати нову машину. Тут також є варіанти з пробігом, можливість скористатися послугами кредитування і сервісом Trade-In.