Цікавий факт - сьогодні в інтернеті налічується понад 1 мільярд веб-сайтів. Виділитися серед такої кількості не так-то легко, при цьому сайт компанії - це найчастіше єдине, що бачать її потенційні клієнти.

Залучити перший трафік - непросте завдання саме по собі, а вже зробити так, щоб відвідувачі залишилися на сайті, ще складніше. І для цього він повинен бути не просто хорошим, а дуже хорошим. Інакше - серед мільярда сайтів напевно знайдеться той, що належить вашим конкурентам. Розробники сайтів на http://bizonoff.ua знають, яким чином створити унікальний сайт.

Існують тисячі курсів, книг і статей, присвячених питанням веб-дизайну, в яких питання створення сайтів розглядаються дуже глибоко. Але для початківців веб-дизайнерів або підприємців, які хочуть створити веб-майданчик для свого бізнесу, можна дещо спростити картину. Отже, існує чотири базові принципи, які необхідно враховувати при створенні або редизайну сайту.

Мета. Хороший дизайн завжди починається з формулювання завдання. Перш ніж робити хоч щось, потрібно запитати себе про те, для чого взагалі потрібна кожна веб-сторінка. Якщо мети немає, то створювати її не варто.

Естетика зовнішнього вигляду. Сайт повинен мати гарний вигляд і сучасно. Якщо ж він «передає привіт з 90-х» - це погано, потрібно терміново виправляти ситуацію.

Релевантний і оригінальний контент. Вміст сайту має відповідати бізнес-завдань, контент повинен бути унікальним. Плагіат - це погано і карається пошуковими системами.

Зрозуміла навігація. Те, наскільки просто і зрозуміло можна пересуватися по сайту - дуже важливо. Будь-яка його сторінка повинна бути доступна за три кліка з будь-якої іншої сторінки. Навігація повинна бути простою і зрозумілою - це позитивно позначається на конверсії і навіть на ранжируванні в пошукових системах.

Дизайн сайту впливає на ефективність і ергономічність проекту. Він задає рамки функціональних можливостей і розміщення на сайті інформаційних блоків. Стандартне розміщення панелі навігації є класичним варіантом, однак і тут можна пограти з дизайном, зробивши сайт максимально цікавим і привабливим. Від архітектури сайту і наявності функціональних модулів будуть залежати його перспективи розвитку та зручність. Ергономічність сайту передбачає використання його можливостей кожним з користувачів, в той час як під ефективністю розуміється результат такого користування веб-сайтом.

Так, напрошується висновок: якісний дизайн служить основою для розробки дієвого проекту, який приносить дохід своїм власникам в тій чи іншій мірі. При цьому ефективність може визначатися як шляхом збільшення популярності компанії, поліпшення її іміджу і визнання, так і за коштами здійснення безпосередніх продажів, якщо мова йде про магазин онлайн.