Транспортування пиломатеріалу - важливий і відповідальний процес, при якому важливо дотримуватися ряду певних правил. Вони дозволяють доставити матеріал в цілості й схоронності. Перевезення може здійснюватися залізничним або автомобільним транспортом. Це визначає специфіку транспортування. Цей вантаж повинен мати супровідні документи. Покупець має право вимагати товарно-транспортну накладну, договір поставки і його додаток.

На сайті pilomaterial.com.ua ви можете замовити будь-який вид пиломатеріалів. Ми виробляємо угоди як оптом, так і в роздріб. Наша компанія забезпечує швидку доставку по Києву і області. У нас працює власна служба доставки.

Навантаження

Транспортування завжди починається з навантаження. Це важливий і відповідальний етап. Якщо ліс вирубується вибірково, то використовуються лісовози, в яких є спеціальне обладнання (маніпулятори). Вони дають необхідну маневреність і можуть швидко працювати з великими колодами. Якщо вирубується певна зона, частіше використовується спеціальний кран.

Перевезення автотранспортом

Для транспортування пиломатеріалів в значних обсягах застосовують лісовоз-тягач. У нього є необхідне обладнання - причіп-розпуск. Така машина являє собою кращий засіб для перевезення матеріалу на базу. Також з цією метою можуть використовуватися сортиментовози. Вони краще підходять для великих обсягів матеріалу, так як витрачають мало палива. Це дозволяє знизити вартість на пиломатеріали в подальшому.

Якщо для перевезення вирішено використовувати Неспеціальні техніку, то важливо обладнати її спеціальними пристосуваннями:

  • гребінки проти ковзання;
  • коники;
  • козирок ззаду (захищає від ударів) і т.д.

Важливо стежити, щоб пиломатеріал був розміщений рівномірно під кониками. Кінці потрібно вирівняти по довжині. Такі заходи забезпечують безпеку водія, автомобіля і пиломатеріалу.

Транспортування ж / д транспортом

Перевезення за допомогою ж / д транспорту вибирають якщо пиломатеріал потрібно відправити на далекі відстані. Для цього використовуються напіввагони або відкриті платформи. Вкрай важливо дотримуватися всіх правил безпеки. Якщо відправляються дошки, бруси, бруски, вагонка, їх складають в штабелі.

При закупівлі важливо враховувати витрати на перевезення. В далеких регіонах вартість пиломатеріалу зазвичай нижче, але з урахуванням доставки, ціна може бути такий же, як і у місцевих виробників. Перевезення на ж / д більше підходять великі Столярні вироби. Вони мають вигідні умови роботи і логістичні шляхи, так як спеціалізуються на великих поставках.

Доставка споживачеві

Для доставки конкретному споживачеві використовується середній кран-маніпулятор. Він зручний тим, що має невеликі розміри і досить мобільний, що дозволяє зручно працювати на обмежених ділянках.

Якщо потрібно перевезти матеріал невеликого обсягу, досить використовувати Газель або Бичок, а також Камаз. Маленькі партії можна перевезти і на звичайному легковому автомобілі.

Щоб вартість пиломатеріалу була невисокою, важливо прораховувати найбільш вигідні для вас способи перевезення.

https://pilomaterial.com.ua/