Серйозні рішення часто відкладаємо на невизначене майбутнє. Так само і з ремонтом опалювальної системи, а зокрема – з заміною котла. Пам'ятайте, що монтаж опалення львів ціни та сам нагрівальний пристрій має важливий  вплив на комфорт експлуатації будівлі, ваш комфорт, та стан домашніх фінансів. Коли варто подумати про заміну?

Після ремонту

Якщо ви вирішили провести встановлення твердопаливних котлів львів та модернізацію енергоефективності будинку, тобто, в основному, додаткову ізоляцію стін будівлі і заміну вікон, може виявитися, що ваш котел негабаритний. Пристрій занадто великої потужності в будівлі, при більш низькому попиті на тепло, це означає, що частина виробленої електроенергії буде змарнована. Крім того, у разі котлів на рідкому паливі, як нафта чи газ, надлишкова потужність може призвести до зносу пальника, та більш високої витрати палива. Швидкому зносу піддаються окремі елементи пристрою.

Ви хочете зменшити витрати на опалення?

Підраховано, що завдяки заміні котла опалення, можна заощадити до 20 відсотків тепла. З іншого боку, ви не можете забути, що такі інвестиції в сонячні колектори встановлення львів не відносяться до найбільш дешевих – високоефективний, енергозберігаючий та автоматичний котел вартістю, принаймні кілька десятків тисяч доларів. У прийнятті рішень може вам допомогти принцип: чим більше ви витрачали досі на опалення, тим більш вигідним є заміна котла. Крім того, пам'ятайте про те, що нові опалювальні котли, набагато більш ефективніші, ніж обладнання старого типу, отже, їх експлуатація дешевше.

Серед котлів старого типу більше не випускають пристроїв, що не вимагають обслуговування, і є автоматичні. Однак, якщо обслуговування  котельної протягом дня ви вважаєте  клопітним, треба подумати про покупку котла з автоматичним пристроєм подачі палива в процесі горіння, що здійснює перевірку, всі параметри і, крім того, має датчики температури, установлені у приміщеннях.