Теплі вікна Rehau у КиєвіКомпанія Хімавто - офіційний партнер німецької компанії Рехау в Україні. Ми забезпечуємо повний цикл виробництва і гарантуємо відмінну якість ПВХ-вікон і конструкцій, а також конкурентні розцінки.

Ми працюємо за принципом: першокласний німецький профіль + найвищий рівень сервісу + професійний монтаж + якісна австрійська фурнітура. Уважне ставлення до деталей забезпечує створення надійних конструкцій привабливого вигляду, які служать не один рік.

Що таке теплі пластикові вікна?

Теплі пластикові вікна Rehau у Києві

Теплі пластикові вікна Рехау з Німеччини від www.vokne.com.ua - конструкція, яка дозволяє створити в приміщенні сприятливий мікроклімат, забезпечує максимальний рівень комфорту. Відсутність зазорів і щілин попереджає попадання в кімнату холодного повітря, а також атмосферних опадів із зовні.

Для зменшення тепловтрат, між стеклами робиться спеціальна повітряний прошарок. Особлива конструкція віконних систем даного типу гарантує економію до 50% тепла в приміщенні.

Якщо ви втомилися переплачувати за опалення або хочете назавжди забути про шум з вулиці, сміливо замовляйте скління від виробника - компанії Хімавто. Ми запропонуємо найкращі варіанти теплих вікон під ваш бюджет, які зроблять ваш будинок ще більш привабливим і комфортним для життя.

Наші конкурентні переваги

Поспішайте стати клієнтом компанії VOKNE прямо зараз, щоб на собі оцінити всі конкурентні переваги:

Швидкий і професійний монтаж. Якісна установка віконних конструкцій виконується досвідченими майстрами, які знають все, від А до Я, і розбираються в питаннях демонтажу старих віконних рам, установки нових конструкцій з ПВХ. Монтажні роботи проводяться за допомогою професійного інструменту, який є свого роду візитною карткою нашої компанії. Ми не економимо на якості, тому пропонуємо і використовуємо найкраще.

Дотримання технологій монтажу. Нове вікно буде працювати без перебоїв і прослужить багато років тільки в тому випадку, якщо в процесі установки будуть дотримані основні вимоги, що пред'являються до установки ПВХ-конструкцій. Повноцінні монтажні шви, достатня кількість кріпильних елементів, правильне виставляння за рівнем - все це гарантує відсутність щілин і інших прихованих дефектів після завершення робіт, а також безвідмовну роботу конструкції.

Акуратність. Професійне відношення до завдання дозволяє виконати демонтаж і нову установку з незначними дозволами укосів, без зайвого сміття, будівельного пилу та бруду. Після відходу фахівців vokne.com.ua, вам точно не доведеться виносити будівельне сміття і відмивати все навколо.

Доступні ціни. Практика показує, що виробник пропонує розцінки на відмінні ПВХ-вікна на 20-30% нижче, ніж посередник. Чи не хочете переплачувати в ціні? Вибирайте нашу компанію і особисто переконаєтеся в лояльності прайса. Щоб дізнатися, скільки коштуватиме вікно, зв'яжіться з нашими менеджерами. Спеціаліст виконає попередній розрахунок і запропонує оформити заявку на виїзд майстра для зняття замірів і узгодження остаточної ціни. Вартість конструкції і скління завжди визначається декількома факторами - це тип скління (холодне або тепле), наявність додаткових елементів конструкції, площа скління.

На все без винятку віконні конструкції від vokne.com.ua надається офіційна гарантія виробника. Замовивши вона у нас, ви можете бути впевнені в тому, що післягарантійне обслуговування вам не буде потрібно!