Ювелірні виробиДарувати і отримувати подарунки завжди приємно. Та й процес підготовки до свят, вибору речей для рідних і близьких досить цікавий. Правда, багатьом не вистачає фантазії. Особливо часто проблеми виникають в зимові свята. Приводів робити подарунки багато, людей, яких варто привітати, теж чимало. Як вибрати відповідні подарунки для сім'ї, друзів і родичів? Тим більше, якщо у ваших близьких, здавалося б, все вже є?

Насправді все простіше, ніж здається. Існує чимало універсальних подарунків. Один з них – ювелірні прикраси. Їх ніколи не буває багато. Особливо люблять такі аксесуари жінки. Загляньте в ювелірний супермаркет «Злато». Тут знайти відповідний жіночий подарунок буде нескладно. Стильні сережки, розкішні браслети, елегантні кулони – такі аксесуари точно будуть оцінені по достоїнству. Можна покласти під ялинку сувенір. Вони теж знайдуться в ювелірному магазині. Зверніть увагу, що компанія щороку проводить великі новорічні розпродажі. Це дозволяє купити ювелірні вироби за приємними цінами.

Особливу увагу варто звернути на тематичні сувеніри. Враховуйте, що асортимент оновлюється по мірі наближення до свята. Наприклад, ближче до цього Нового року з'явиться більше сувенірів з його символом – земляною Свинкою. До слова, вважається, що вона любить жовтий колір. Тому в Новий рік 2019 рекомендується дарувати золото цього або лимонного відтінку. Хочете подарувати розкішну прикрасу з ювелірними вставками? У цьому випадку варто звернути увагу на лазурити, місячні камені і червоні корали. Саме вони вважаються символом прийдешнього року.

Що подарувати чоловікам? Вони оцінять ювелірні прикраси не менше, ніж жінки. Особливо такий подарунок підійде представникам ділової сфери. Наприклад, бізнесменові можна купити стильні запонки або затиск для краватки. Годинники вважаються універсальним подарунком. З сувенірів варто звернути увагу на пір'яні ручки і срібні портсигари. До корисних і статусних подарунків відносяться колекційні бритви. Ну і, зрозуміло, будь-який чоловік оцінить хороший ремінь.

Доповнити основний подарунок можна різними сувенірами. Наприклад, подарунковими шоколадними наборами, скляними сніговими кульками або іншими тематичними речами. Коштують такі предмети недорого. При цьому саме такі дрібниці створюють святкову атмосферу.

Потрібно купити багато подарунків і у вас виникають складнощі з вибором? Скористайтеся професійною допомогою консультантів «Злато». Вам допоможуть підібрати оригінальні подарунки для кожної близької людини.