Сучасні будинки з СІП панелей, побудовані за канадською технологією, відрізняються міцністю і високим ступенем енергоефективності. Залежно від обраного проекту, терміни будівництва складуть 1-4 місяці. Канадський будинок можна поставити на будь-якому грунті, не зводячи масивний фундамент. УКРПАНЕЛЬ-Технологія твого будинку пропонує найкращі ціни на збірні будинки, ніж на житло з інших будівельних матеріалів.

При цьому доступність технології не є перешкодою якості будівництва. Виберіть вподобаний проект будинку з СИП панелей для себе і своєї сім'ї і зателефонуйте нам, щоб дізнатися про актуальні знижки!

«Канадський дім» –  це умовна назва популярної технології швидкого будівництва з СІП панелей. Така технологія підійде тим, хто віддає перевагу міцному і теплому будинку. При цьому вартість будівництва може вас приємно здивувати. Своїм клієнтам ми пропонуємо побудувати будинок по одному з різних проектів різноманітного планування з нашого каталогу або створити індивідуальний проект будинку з СІП панелей.

СІП панелі створюються з пресованих щіп з додаванням водостійкої смоли. Вони абсолютно безпечні для людей і навколишнього середовища. Між двома плитами закладається шар утеплювача на вибір. Будинки з СІП панелей краще зберігають тепло, ніж їх дерев'яні родичі. Вони витримують перепади температури від -50°C до +50°C. Теплоізоляційні властивості таких панелей дозволяють помітно економити на опаленні, що в сучасних економічних умовах – великий плюс.

Конструкції з СІП панелей для наших проектів виробляються на заводі, а монтаж будинку з підготовлених елементів відбувається вже на ділянці. Канадський будинок зводиться в рекордні терміни в порівнянні з класичними технологіями (1-4 місяці незалежно від пори року). Будинок, побудований за нашими проектами, можна поставити на будь-якому грунті, не зводячи масивний фундамент. Легкість конструкції дозволяє вести будівництво навіть там, де виникають складнощі зі зведенням цегляних та інших будівель - на схилах пагорбів і ділянках зі складними геологічними умовами.

            Ми будуємо будинки за канадською технологією власним за типовими та індивідуальними проектами, враховуємо побажання замовника в архітектурі та плануванні. Канадська технологія будівництва дозволяє реалізовувати найрізноманітніші архітектурні рішення. Каркасно-панельні будинки можуть бути виконані в будь-якому дизайні. При розробці індивідуальних проектів ми розглядаємо майбутній будинок, його приміщення і зовнішнє простір, зовнішні та внутрішні інженерні мережі як єдиний функціонально взаємопов'язаний організм, який буде дарувати своїм мешканцям відчуття максимального затишку і комфорту.