Помітили, що стали гірше бачити? Це привід завітати до окуліста – лікар проведе комплексний огляд, встановить діагноз, виявить причину проблеми і призначить відповідне лікування. Полягає воно не тільки у виписці окуляр або лінз. Сьогодні можна коригувати гостроту зору за допомогою спеціальних лазерних технологій. Після недовгої і безболісної процедури людина знову отримує  відмінний зір. Операція рятує тих, кому за професією необхідно бути зірким – водіїв, вчителів, редакторів, монтажерів, ювелірів і т.д.

Куди записатися на лікування?

Лазерну корекцію пропонує медичний центр Oculus. Заходьте на сайт http://oculus.lviv.ua/areas/ophthalmology/lazerna-korekciya-zoru-ta-lazerni-meto/, щоб дізнатися більше про операцію, а також записатися до лікаря на первинний прийом.

Діє у Львові центр вже не перший рік, багато жителів міста встигли стати його клієнтами – відгуки пацієнтів можна знайти в Інтернеті. Люди відзначають:

  • професіоналізм лікарів;
  • сучасне оснащення;
  • уважний персонал;
  • помірні тарифи на всі види послуг.

Бажаєте дізнатися точні ціни? Переходьте на сайт клініки oculus.lviv.ua - тут є віртуальний прайс лист. Не забудьте подивитися інформацію про акції. Завдяки спеціальним пропозиціям лікування стає максимально вигідним для пацієнтів.

Кому показана корекція?

Дехто впевнений, що лазерна корекція – універсальний засіб повернути зір і підходить усім без винятку. Звичайно, це не так. Далеко не кожному пацієнтові офтальмологи призначають подібне лікування. Отже, хто ж може розраховувати на корекцію і практично миттєве відновлення зору?

Призначають корекцію пацієнтам від 18 років. У ранньому віці операцію не проводять, так як в цей період відбувається формування очного яблука. Також не рекомендується робити корекцію вагітним і годуючим жінкам.

Людина обов'язково повинна бути здоровою. Наявність катаракти, глаукоми та загальних захворювань (туберкульоз, діабет, псоріаз, інфекції) є протипоказанням. Що щодо прогресуючої короткозорості? Вона теж є абсолютним протипоказанням. При синдромі сухого ока корекцію можна провести, але в цьому випадку потрібна особлива увага. Перед операцією протягом декількох тижнів потрібно використовувати спеціальні краплі.

Дізнавайтеся у лікуючого лікаря, чи можна проводити корекцію. Після обстеження офтальмолог винесе вердикт. Можливо, серйозне втручання не потрібно і є інвазивні методи поліпшення гостроти очей.