Renault ZOE - електричний хетчбек класу суперміні від французького концерну Renault. Авто ідеально підходить для повсякденного застосування. Схема взаємодії водія і систем управління електрокара реалізована тут чудово. Даний автомобіль характеризується відмінною системою управління, високою дальністю ходу на одному заряді акумуляторної батареї та підвищеним рівнем комфорту в салоні.

Одною із переваг електрокару є те, що він може заряджатися від звичайної мережі, яка має потужність до 22 кВт. Для цього потрібен доступ до такої мережі та можливість до неї під'єднатися.

З кожним роком кількість зарядних станцій для електромобілів зростає. Інфраструктура зарядних станцій в Україні стрімко розвивається. Більшість із тих, що розташовані на її території, обладнані трифазними розетками Type2 Mennekes, потужність яких складає до 22 кВт. Саме тому про трифазний зарядний кабель для Renault ZOE варто подбати власникам цих електромобілів.. Це кабель типу Type2-Type2. Він дає можливість приєднатися до зарядок Type2 Mennekes та прийняти з мережі 22 кВт.

Обираючи кабель для зарядки Рено Зое важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлена його обшивка. Слід враховувати, що машину доведеться заряджати взимку, в морози. Важливо, щоб вона витримувала холод, не тріскалася та не кришилася при мінусовій температурі. Наприклад, кабель в поліхлорвініловій обшивці гнучкий, еластичний і при цьому досить морозостійкий.

Варто пам'ятати, що кабель типу Type2-Type2 не такий гнучкий, як Type1-Type2. Рекомендується купувати 4-х метровий кабель. Він набагато зручніший та практичніший, ніж його 3-х метровий аналог. Крім того, слід обирати продукцію від відомих виробників, таких як Phoenix Contact, LAPP або Mennekes.