Тест ДНК на батьківство - єдиний метод визначити, чи є чоловік біологічним батьком дитини. Ще 20 років тому сучасні технології ще не були доступні, використовували метод визначення батьківства за групами крові , за якими можна тільки виключити батьківство, але ніяк не підтвердити.

Зараз наука дозволяє не тільки точно встановити або виключити батьківство, а й зробити це безболісно, ​​в домашніх умовах. Тест на батьківство аналізує певні ділянки аутосомних хромосом, які дитина отримує від обох батьків, 50% від батька і 50% - від матері. Вчені-генетики точно визначають, чи отримав дитина генетичну інформацію від батька. Таким чином, для проведення тесту на батьківство необов'язково участь матері - точність висока і без неї. У разі підтвердження батьківства ймовірність батьківства більш 99,9%, а в разі виключення батьківства - 0%.

Причини для аналізу ДНК на батьківство

1) Сумніви в біологічному батьківстві дитини.

2) Встановлення батьківства в судовому порядку, з метою стягнення аліментів або отримання спадкових прав.

Як зробити аналіз ДНК на батьківство в місті Чернігів

Для тіста на батьківства стандартним матеріалом є букальний епітелій - мазки з внутрішньої сторони щоки на ватяних паличках. Але можливо і виконати тест ДНК за іншими зразками - плями крові, нігті, недопалки, вушна сірка, зубна щітка, бритва, і багато інших.

Варіант 1. Зразки можна взяти самостійно вдома і надіслати в медико-генетичний центр "Мама Папа" до Києва. Адреса: м. Київ, вул. Льва Толстого 21, тел. (067)578-05-00, (063)578-05-00, (066)578-05-00. Також, можна замовити спеціальний набір, але лабораторія приймає і звичайні ватяні палички. Навіть якщо щось зробите неправильно, і матеріалу буде недостатньо, або він буде забруднений, перездача буде безкоштовною.

Варіант 2. Прийти до пункту забора в Чернігові. Кваліфікований медичний персонал візьме зразки. Приїхати особисто необхідно, якщо результат ДНК-тесту передбачається використовувати в суді або в посольстві. В такому випадку відбувається ідентифікація особистостей учасників, і тест ДНК матиме законну силу.

Термін аналізу ДНК - від 8 до 10 робочих днів, але за додаткову плату можна прискорити виконання аналізу.

Результат тесту ДНК може вплинути на ваше життя. Довіряйте тільки медичним центрам, з ліцензією МОЗ.

За матеріалами dnk-center.uadnk-center.rudnk-center.kzdnk-center.am.