Охоронні системи – це професійні засоби безпеки, які встановлюються в житловому будинку, офісі, на підприємстві, захищають майно, нерухомість, а іноді й життя власника. Їх вибір та вартість залежать від параметрів приміщення й особливостей компонентів системи охорони. Охоронна сигналізація, якщо вона правильно налаштована, захистить від несанкціонованого проникнення шахраїв до квартири, дачного котеджу, офісу, магазину, складу тощо і своєчасно попередить власника або охорону. Придбати якісне охоронне обладнання будинку можна в компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу». Розглянувши види сигналізації, особливості розташування для різних приміщень, можна зрозуміти, як працює охоронна сигналізація.

Елементи охоронної сигналізації

Щоб вирішити, яку систему охорони замовити, необхідно ознайомитися з обладнанням, що входить до її складу:

  • периферійні датчики: руху, віконні, дверні, ультразвукові, вібраційні, інфрачервоні, які є контролюючим обладнанням за різними ділянками, периметром, вікнами, входом у приміщення;

  • виконуючі пристрої: блокування дверей, освітлення, радіопередавачі, акустична система;

  • пульт управління, на якому програмуються всі дії, регулюються всі датчики та пристрої;

  • мобільний пульт для власника, охоронця, адміністратора – людини, яка контролює ситуацію.

Види сигналізації та особливості її роботи

Сигналізація може бути пасивна або автономна, її завдання - відлякувати грабіжників за допомогою шумових та світлових пристроїв. Активна або пультова відправляє сигнал на пульт охорони приміщення. Охоронна сигналізація буде відрізнятися за призначенням – для будинку заміського типу, офісу або квартири. Залежно від розміру приміщення кількість датчиків буде відрізнятися. Сигналізація в квартирі може бути пов’язана з охороною через Інтернет (провідний чи бездротовий) або телефон. Якщо ви визначилися з типом сигналізації, звертайтесь до компанії SSBB. Ви зможете бути впевненні в якості монтажу і гарантії захисту приміщення.