Вебінари для вчителів це відмінний спосіб поговорити і «познайомитися» з іншими професіоналами у своїй галузі. Використання різних можливостей для професійного розвитку не тільки інформує, а й дає нові можливості для кар'єрного зростання. Якщо ви зацікавлені, пропонуємо відвідати освітнiй проект «На Урок», де можна прийняти участь у вебінарах для вихователів. Вчителі завжди повинні додавати якісні ресурси в свій арсенал - і вебінари - зручний спосіб отримати їх.

Особливості проекту

Можна назвати чимало переваг такої платформи. Працювати з нею зручно та приємно. Вона приваблює широкими можливостями. Основні «плюси»:

1.      Проект «На урок» пропонує вчителям широкий спектр предметів і курсів на вибір.

2.      Вебінар дозволяє людям відвідувати і проводити уроки з будь-якої точки світу. Все, що вам потрібно зробити, - це вибрати конкретний час і поінформувати відповідну аудиторію. Як тільки ви поділіться подробицями теми вебінару, датою, часом і іншими подібними речами, будь-яка кількість людей може приєднатися до програми, де б вони не знаходилися. Таким чином, проект надає свободу вибору і планування завдання відповідно.

3.      Гарна новина полягає в тому, що ви можете відвідувати вебінар в будь-який час. Завдяки цьому вебінари легко вписуються в ваші професійні та особисті зобов'язання.

4.      Тривалі поїздки вимагають часу і коштів, але вебінар позбавляє від необхідності пересування.

На сайті: naurok.com.ua, є можливість вибрати вебінар для самоосвіті на різну тематику від кращих практіків України. Вебінари організовані з метою оптимального використання часу і місця для викладачів з усієї України.

Для проведення вебінару необхідно мати:

  • підключення до інтернету;
  • аудіомікрофон і вебкамеру.

Чому варто скористатися проектом?

  • Проект дозволяє створювати iнтерактівні завдання для контролю знань и залучення учнів до актівної роботи вдома та у класі.
  • Онлайн - програма викладача-практика, предбачає презентацію набуття досвіду та спілкування в чаті.
  • Освітні вебінари також економічно ефективні. Розширюється аудиторія. Час і простір - це фактори, які завжди фігурували в середовищі викладання і навчання. Легко обмінюватися інформацією до, під час і після заходу.

Відвідавши проект «На урок» ви зможете вибрати програму і з точки зору викладання отримати цікавий матеріал з високим ступенем взаємодії, що неодмінно дасть ефективний результат.