Імплантологія в наш час є найбільш досконалим методом для відновлення цілісності зубного ряду. Імплантати дуже практичні, довговічні і усувають дискомфорт, який часто відчувається при використанні знімних зубних протезів.

Імплантат являє собою невеликий титановий гвинт, який у кістці щелепи замінюватиме корінь зуба. На нього встановлюється коронка, відтінок якої можна адаптувати до кольору натуральних зубів.

Процедура імплантації недешева, але на відміну від коронок чи мостів, імплантат слугуватиме вічно. Зубна імплантація в черкасах у клініці «Стомадеус» проходить у декілька етапів:

  1. Діагностика - інтерв'ю та оцінка стану пацієнта. Цілісний імплантат можна встановити за одне відвідування. Проте лікуванню передує консультація імплантолога, який оцінює загальний стан здоров'я, можливі протипоказання, анамнез пацієнта. Вагітність, діабет, рак, остеопороз, куріння, пародонтоз виключають хірургічне втручання.

  2. Підготовка. Всі захворювання порожнини рота і зубів, включаючи карієс і зубний камінь, повинні бути вилікувані; м'які тканини - мати правильний колір і товщину, а наявна кількість щелепної кістки достатня для встановлення імплантата.

  3. Вибір типу та встановлення. Зазвичай процедура складається з двох етапів – виготовлення протезу та хірургічне встановлення. На першому етапі виготовляється коронка, яка за формою і кольором буде нагадувати натуральний зуб. Це триває в середньому від 1 до 3 тижнів. Процедура імплантації займає близько години під місцевою анестезією. Інтеграція імплантату може зайняти від 3 до 6 місяців.

Ціна імплантату варіюється, і на неї часто більше впливають маркетингові витрати, ніж технологічні або якісні показники. Тому варто проконсультуватися у досвідченого стоматолога, який допоможе обрати оптимальний варіант.