Для присадибних господарств, де тримають кілька кіз (що називається «для себе»), обладнання дійсно не потрібно. Інша справа, якщо від тварин хочуть отримувати прибуток. Тут необхідна автоматизація і модернізація процесів з використанням сучасних доїльних апаратів. Також надаємо вам каталог всіх моделей доїльних апаратів для кіз https://cropper.com.ua/ua/doilnye-apparaty/dlja_koz_i_ovec/

Доїльний апарат для кіз УІД-10

Як для ферм, так і для великих домашніх господарств, однією з найкращих моделей вважається агрегат УІД-10 Коза. За замовчуванням він продається з однією лінією доїння, але можна його доповнити так, щоб одночасно доїти 2 кози.

Принцип роботи та будова

Доїльний апарат УІД-10 випускається харківським заводом DaMilk (він же виробляє серії доїлок АІД-1, АІД-2 і АІД-3). За основу використовується електродвигун на 750 Вт і масляний вакуумний насос.

Насос створює вакуум, за допомогою якого відбувається відбір молока. Молоко по шлангу збирається в доїльному відрі – алюмінієвому бідоні на 20 літрів.

Сильна сторона апарату УІД-10 Коза – каркас. Він зручний, оснащений пластиковими колесами для переміщення.

Комплектуючі доїльного апарату УІД-10 для кіз

Більшість вузлів і запчастин, які використовуються при складанні, вітчизняні. По-перше, завдяки цьому доїльний апарат для кіз коштує дешевше (близько 8,5 тисяч гривень). По-друге, в разі поломок, всі потрібні запчастини будуть швидко знайдені.

Кришка доїльного бідона для УІД-10 Коза

Компанія ДаМілк здійснює гарантійне і постгарантійне обслуговування агрегатів УІД-10 Коза. Під гарантію не підпадають тільки гумовотехнічні вироби, оскільки вони контактують з молоком і вим'ям.

Потужність, продуктивність та інші характеристики апарату DaMilk УІД-10

Двигун на 750 Вт дозволяє отримати частоту обертання валу в 1500 оборотів в хвилину. Завдяки цьому продуктивність насоса досягає 12 м³/год, а значить можна підключати 2 лінії доїння (при цьому потрібно буде встановити інший пульсатор і докупити комплект доїльних стаканів зі шлангами).

Доїльний апарат УІД-10 для кіз

У стандартній комплектації УІД-10 для кіз можна доїти до 18 тварин за годину, з двома лініями – до 40 (середній час на одну тварину 2-3 хвилини).

В інтернет-магазині Cropper є більше 10 оригінальних моделі доїльних апаратів для кіз, які випускаються в 50 комплектаціях. Це обладнання для ферм і побутових господарств. Популярні виробники ДаМілк, Велес, Бурьонка.

Доставка поштою (Інтайм, Делівері, Нова Пошта), оплата онлайн або при отриманні. На всі доїльні апарати DaMilk поширюється гарантія від виробника.