Сайт від компанії IST - гарний початок для розвитку в Інтернеті

Ви вже замислюєтеся про створення свого сайту, щоб просуватися в Інтернеті і підкорювати віртуальну мережу? Тоді вам точно знадобиться допомога компетентних і досвідчених фахівців. Сайт - це не просто програмний код, це ціла бізнес-система, тобто це ваша жива комерційна справа, просто існувати вона буде в мережі.

Весь сучасний світ живе в Інтернеті, розвиваючись через вебінари, форуми, електронні книги, підтримуючи спілкування зі своїми друзями через соцмережі і месенджери. Аналогічно і комерційна діяльність активно розвивається віртуально - кожен день з'являються нові веб-магазини, пропонуються сайти з послугами, в браузерах висвічується реклама. З Інтернет-технологіями можна комунікувати з людьми з будь-якої точки світу, можна робити покупки в США або Європі, оплачувати товари і послуги онлайн.

Так чому б не приєднатися до цієї тенденції і не спробувати вам статтю частиною віртуальної «біосфери»? Створіть свій сайт і продавайте взуття, одяг або квіти, можливо, корисні і затребувані послуги.

А де знайти компанію, у якій створення сайту каталогу буде якісним, швидким і недорогим? Звертайтеся до фахівців IST і вони з радістю допоможуть вам втілити в життя всі задуми.

Створення сайту в Київі

Історія розвитку IST

Компанія IST відома на українському ринку вже більше 10-ти років, починаючи свою діяльність як маленький київський офіс. Її творцями є програмісти, які вирішили розширюватися і перетворитися на повноцінну і серйозну компанію. На сьогоднішній день її штат налічує кілька десятків співробітників - це досвідчені й умілі програмісти, дизайнери, копірайтери і фахівці з просування та реклами.

IST прагне розвиватися кожен день, впроваджувати нові технології і опереджати конкурентів, зберігаючи своє лідерство і доводячи первинну якість пропонованих послуг.

На сайті https://istec.com.ua/uk/ кожен може ознайомитися з детальною інформацією про історію розвитку компанії і її IT-послугами, вивчити створені ними роботи і почитати відгуки задоволених клієнтів.

За роки розвитку і вдосконалення IST створили сотні яскравих і унікальних сайтів, серед яких відомі компанії ПриватБанк, Полтавмаш, Укртелеком, KOTON, Lacoste, ZARA, PSM-Profile і інші.

Усі ці сайти працюють ідеально, тому що здійснюється регулярний моніторинг роботи, відстежуються дані по роботі, впроваджуються нові функції для ефективного просування.

Кращі IT-послуги від компанії IST

Спектр послуг компанії IST досить широкий і різноманітний, клієнти можуть звертатися до фахівців, якщо їх цікавить:

  • створення інтернет магазину в Києві або будь-якому місті України;

  • дизайн сайту;

  • копірайтинг і SEO-просування;

  • створення програм;

  • розробка рекламної кампанії для просування в пошукових системах;

  • аудит і аналіз конкурентів;

  • супровід сайту;

  • технічного обслуговування і оновлення сайту;

  • веб-дизайн.

Усе це зроблять досвідчені і кваліфіковані працівники компанії IST, які підходять до кожного проекту ретельно і креативно, вислуховують побажання клієнтів і знають, як реалізувати їх з максимальною користю для замовника.

Головний офіс розташований в українській столиці - місті Київ, а в Одесі та Полтаві працюють регіональні представництва IST. Послуги можна замовляти в режимі онлайн через сайт компанії або ж безпосередньо в одному з трьох офісів, адже особисто ви зможете обговорити всі деталі проекту, висловити свої переваги, почути креативні ідеї від фахівців.

Вартість послуг IST - доступна і приємна, при цьому клієнт отримує комплексне обслуговування з гарантією якості та ефективності послуг, що надаються.