Анонімне лікування наркоманії та алкоголізму в приватній клініці

Часто люди страждають алкогольною чи наркотичною залежністю, їхні близькі не звертаються за профільною допомогою, побоюючись розголосу своєї проблеми. Суспільство неоднозначно ставиться до даного роду захворювань. Рішення існує. Пройти анонімне лікування наркоманії в Києві, а також реабілітацію при алкоголізмі можна в приватному наркологічному центрі «Реванш».

Анонімне лікування алкоголізму і наркоманії

Переваги анонімного лікування

Раніше, щоб отримати допомогу при алкоголізмі чи наркоманії, доводилося звертатися в державні наркодиспансери. Дані спеціалізовані установи відразу ж ставлять своїх пацієнтів на облік, що вже виключає дотримання політики конфіденційності.

Суспільний осуд, настороженість й плітки - ось з чим стикаються залежні люди та їх сім'ї. В майбутньому, люди які перебувають на обліку в наркодиспансері, неминуче виникають проблеми, пов'язані з працевлаштуванням, вибором професії, отриманням прав, знижується соціальний статус і якість життя. У результаті багато людей, які страждають на алкоголізм чи наркоманію, потребують професійної допомоги, але відмовляються від неї.

Розголосу і пов'язані з нею проблеми можна уникнути, звернувшись до приватного спеціалізованого лікувального закладу. Кожному пацієнту гарантується суворе дотримання конфіденційності і не розголошення особистої інформації. Не важливо проходить пацієнт повний реабілітаційний курс у стаціонарі або обмежується послугою виклику нарколога додому. Всі його особисті дані надійно захищені і не підлягають розголосу.

Таким чином, кожна залежна людина отримує можливість пройти повноцінне лікування алкоголізму та наркозалежності в Києві без постановки на облік, зберігши своє становище в суспільстві. Після завершення реабілітаційного курсу співробітники приватного центру допомагають своїм підопічним визначитися з професією, відновиться на навчання, вирішити юридичні проблеми, знайти себе, розкрити нові таланти і здібності, влаштуватися на гарну роботу і стати гідним членом соціуму.

Що робити, якщо людина не хоче лікуватися?

Сім'ї практично всіх алкозалежних та наркозалежних зіштовхуються з тим, що хворий категорично заперечує факт наявності залежності і відмовляється від сторонньої допомоги. Що ж робити в такій ситуації, адже примусове лікування алкогольної та наркотичної залежності заборонено, за винятком тих випадку, коли хворий несе потенційну загрозу своєму життю або оточуючим?

Оптимальним вирішенням проблеми стане застосування методу інтервенції. Дана методика є проведення мотивуючих бесід. Досвідчені, висококваліфіковані психологи, наркологи, психотерапевти вміють знайти потрібний підхід до пацієнта і вагомі аргументи, що дозволяють залежній людині визнати проблему. Підводять його до прийняття рішення про подальше лікування. Правильні мотивації і щире бажання одужати зумовлюють успішність, ефективність терапевтичного курсу.

Мотивуючі бесіди проводяться у комфортних для пацієнта домашніх умовах, де він відчуває себе в безпеці. Щоб метод інтервенції дав максимальний ефект, попередньо слід стабілізувати стан, купірувати абстинентний синдром за допомогою детоксикації.

Запросити фахівців додому для надання медичної та психологічної допомоги можна цілодобово, без перерв і вихідних. Ми готові прийти на допомогу, повернути людину в здорове суспільство, зробіть перший крок на зустріч життя без залежностей до допінгів.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування у центрі «Реванш» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua