Вибір опалубної системи для бетонування зазвичай проводитися ще на етапі проектування. Від цього залежить термін виконання робіт та їхня вартість. Якщо мова йде про приватне будівництво й обсяги бетонування не дуже великі, рішення може прийматися прямо на будівельній ділянці. Замовивши опалубку в компанії «Прогрес Д.Ф.» - https://www.opalubka-progres.com.ua/ru/opalubka-dlya-perekrytij/, ви отримаєте фахову консультацію щодо вибору необхідної конструкції саме для вашого об’єкту.

Призначення опалубки

Опалубка - це конструкція, яка надає потрібну форму бетонній суміші та зберігає її аж до повного застигання бетону. Також вона утримує арматуру і не дає їй зміщатися під час заливки розчину. Це сучасна альтернатива залізобетонним конструкціям, які є значно дорожчими та можуть пошкодитись при перевезенні. Крім того, великогабаритні вироби потрібно десь зберігати, а така можливість є не завжди. Натомість використання опалубки вирішує відразу кілька складних будівельних завдань: вона має невелику вагу, просто монтується та може приймати будь-яку форму. Це дозволяє втілювати в життя сміливі архітектурні проекти, не прив'язуючись до типових розмірів збірного залізобетону.

Риштування в оренду в Одесі

Опалубну систему для будівництва можна орендувати за вигідними умовами. Оренда опалубки Одеса дозволить зекономити кошти та використати їх на купівлю іншого потрібного на будівництві обладнання. Вартість розраховується індивідуально в залежності від обсягу риштування та терміну оренди. Для постійних клієнтів і великих будівельних компаній діє система знижок.

Опалубка може використовуватись для фундаменту, стін, перекриття, колон, тунелів, сходових кліток, шахт, мостів тощо. Якщо вам потрібна опалубка для перекриття ціна якої не вдарить по бюджету, то саме компанія «Прогрес Д.Ф.», яка є найбільшим постачальником риштувань провідних вітчизняних та європейських виробників в Україні, пропонує найкращі умови та має представництва в Одесі, Києві та Львові