Відлущування (пілінг) це важлива процедура, але її не слід проводити частіше 2-3 разів на тиждень.«Передозування» може призвести до подразнення шкіри. Однак правильно нанесений пілінг може творити чудеса:

1.       він не тільки очищає і розгладжує шкіру,

2.       але також може боротися з її незначними недосконалостями.

Пілінг, в першу чергу, як догляд за шкірою, прискорює природний процес відлущування. Зазвичай цей життєвий цикл шкіритриває близько чотирьох тижнів, за цей час нові клітини формуються, поступово твердіють, стають ороговілими і з часом гинуть. У цей момент вони повинні природним чином лущитися, але цей процес може затягнутися такими факторами, як стрес або неправильне харчування.

І ось тоді настає час пілінгу. Відразу після його виконання шкіра світлішає, надлишок шкірного сала видаляється, а сальні залози розблокуються. Після такої процедури маски і креми також більш ефективні. Пілінг слід підбирати за станом і типом шкіри. Для чутливої ​​шкіри найкраще підійдуть дрібнозернисті або ферментативні шкірки. Нормальну або жирну шкіру (але без прищів, що є протипоказанням до лущення в цілому) можна очистити грубим лущенням. Нанесіть пілінг на очищену і зволожену (але не мокру) шкіру. Візьміть невелику кількість косметики пальцями, а потім промасажуйте обличчя круговими рухами близько 2 хвилин. Вимийте залишки косметики з обличчя.

Зволоження

Останній, але не менш важливий етап догляду - зволоження. Всі типи кремів та масел використовуються для зволоження обличчя, підбираються залежно від типу та стану шкіри. Купуючи косметику, пам’ятайте, що креми для обличчя та шиї не завжди можна застосовувати під очима. Ці місця особливо чутливі, а косметичний засіб, який чудово працює при нанесенні на щоки, під очима може викликати роздратування або набряк. Також варто інвестувати і застосовувати креми з тієї ж серії на всі частини обличчя, що дозволить вам всебічно дізнатися і перевірити їх вплив.

Не менш важливим, як і склад крему, є метод нанесення косметичного засобу. Нанесіть крем для очей вгору, а потім погладьте його кінчиками пальців у напрямку від внутрішнього до зовнішнього куточка ока. Намагайтеся не розтягувати шкіру навколо очей, оскільки це може прискорити появу зморшок.

При нанесенні крему на інші частини обличчя справа трохи складніше. Варто не тільки ретельно нанести крем на обличчя, але і поєднати це з масажем і фізичними вправами - такий ритуал спрацює як справжній еліксир молодості.