Щоб забути про складній схемі гілок метро, ​​не морочитися з маршрутками і не переплачувати за таксі, можна просто орендувати автомобіль. Тут навіть не важливо, яка мета вашої поїздки: відпочинок чи ділова зустріч. У будь-якому випадку, прокатний транспорт допоможе пересуватися по місту швидко і з комфортом. Сьогодні ми розглянемо особливості прокату авто, відповімо на всі популярні питання, що стосуються даної послуги.

Для початку – про вимоги до клієнта. Взяти машину на прокат може будь-яка повнолітня людина, який має права та потрібну суму грошей. Також компанія з оренди автомобілів може висувати певні вимоги до вашого водійського стажу. Фахівці вважають за краще, щоб він був не менше 1-2 років.

Зверніть увагу: більш серйозні вимоги чекають тих, хто хоче орендувати автомобіль преміум-класу. Як правило, такі машини надаються тільки досвідченим водіям не молодше 25 років. Але це правило може відрізнятися в залежності від обраної вами прокатної компанії.

Прокат авто

Порада: якщо ви не відповідаєте переліченим вимогам ( не маєте стажу чи не вмієте водити), ви завжди можете орендувати автомобіль з водієм. Це зручно та не так вже й дорого.

Основні нюанси автомобільної оренди

А тепер – як і обіцяли, про найпоширеніші питання:

  • Якого класу можна орендувати машину? Це теж залежить від обраної прокатної компанії. Наприклад, компанія «Авіс» пропонує машини 5-ти класів: економ, середній, бізнес, позашляховик, мікроавтобус. Також у них на сайті є акційні пропозиції, які регулярно оновлюються.
  • Скільки коштуватиме прокат машини? Як правило, ціни варіюються від 20-30 доларів на добу за авто економ-класу і 65-75 доларів за мікроавтобус. Найдорожче, що цілком очікувано, стоять люксові транспортні засоби і машини бізнес-класу (від $ 45 за 24 години).
  • Які мінімальні та максимальні терміни прокату? Як правило, взяти машину напрокат можна мінімум на одну добу, максимум – на 30 днів. Деякі компанії також пропонують погодинну і довгострокову оренду.
  • Як можна оплатити прокат? Зазвичай, оплата оренди відбувається в той день, коли ви забираєте машину. Оплатити послуги можна як готівкою, так і банківською картою. Якщо ви повернете автомобіль раніше покладеного терміну, деякі компанії пропонують за це повернення частини ваших грошових коштів. Але краще уточнити, чи є така можливість, наперед.
  • Чи можна замовити машину з дитячим автокріслом? Так, в більшості випадків ви можете замовити потрібні вам аксесуари для автомобіля, включаючи крісло для дитини, навігатор і так далі.

Бажаємо вдалої подорожі!