Металеві опори освітлення - конструкції, створені з надійного матеріалу - сталі. Використовують їх для подачі штучного світла в темну пору доби. Продукція компанії Metalogalva застосовна як для освітлення об'єктів міської інфраструктури, так і для приватних прибудинкових територій. Висота конструкцій досягає 3-12 метрів.

У каталозі спеціалізованої компанії представлений широкий асортимент металевих опор освітлення.

Види

Вироби поділяються на кілька типів. За особливостями монтажу можуть бути фланцеві (складаються з двох частин, одна з яких буде вкопана в грунт, друга - зафіксована до опори) і прямостоечнимі (для установки готують підставу, після фіксують опору і заливають все бетонним розчином).

Конструктивні особливості також можуть відрізнятися. Магазин пропонує конічні круглі (або циліндричні) опори з круглим перетином (часто збираються з декількох циліндрів). Запропоновано також багатогранні (грановані) опори з широкою основою і завужені верхи.

Чи відрізняється продукція за призначенням:

  • Паркова - це тонкі високі стовпи, які використовують для освітлення тільки певної ділянки.
  • Вулична - в складі передбачені кронштейни (1-3 одиниці). Магістральні опори фіксують в населених пунктах.
  • Декоративна - монтується недалеко від культурних та історичних об'єктів. Можна використовувати такий виріб в парках, скверах, алеях, близько культурних та історичних об'єктів. Особливість конструкції - це вишуканий дизайн.
  • Спеціальна . У категорію включені освітлювальні щогли, призначені для великих об'єктів. Використовують на стадіонах, на великих майданчиках, вокзалах, будмайданчиках. Висота виробу може досягати 45 метрів.

Вибирають виріб по експлуатаційним вимогам і характеру об'єкту, що освітлюється. На вибір впливають також особливості ландшафту, архітектури.

Переваги

Представлена компанією на сайті https://metalogalva.ua продукція має ряд особливостей, вона вигідно відрізняється від бетонної і дерев'яною:

  • Довговічністю . Прослужить кілька десятиліть - не менше 30-50, часто і більше років.
  • Надійністю . Конструкція не боїться вітрових навантажень, механічного впливу.
  • Стійкістю до корозії . Для захисту металева поверхня покрита цинковим шаром товщиною 80-100 мкм.
  • Легкістю і швидкістю монтажу . Усередині порожніх конструкцій можна прокладати кабель, встановлювати невеликі щитки.

Виріб можна використовувати для установки в приватному секторі, на міських вулицях, в громадських місцях.