Картинки по запросу проектної школи соціального підприємництваНа майданчику Вінницького Національного Технічного Інституту пройшов суперфінал проектної школи соціального підприємництва "5 Елемент". Кореспондент порталу Новини Вінниці також побував на ньому.

Соціальне підприємництво - один з найефективніших механізмів розвитку громадянського суспільства

«Соціальне підприємництво сьогодні є одним з найефективніших механізмів розвитку громадянського суспільства та вирішення проблем соціально незахищених груп населення. Крім того, залучаючи молодь у проектну діяльність, ми даємо їм можливість отримати якісне навчання навичкам softskills на практиці, - зазначив організатор проектної школи «5 елемент», директор центру розвитку кар'єри та молодіжної політики Тарас Куц. - В оціночний лист на суперфіналі Школи ми додали такі критерії, як якість презентації та розробленість рекламної кампанії по просуванню проектів».

Як розподілились призові місця?

1. Перше місце в суперфіналі посіла команда «Гречка». Хлопці планують організувати розробку "під ключ" спеціалізованого меню для людей, які страждають на цукровий діабет, різного роду алергіями, астмою, відповідно до стилістики закладу.

2. Друге місце зайняв проект «Ekoground», команда авторів якого запропонувала обладнання дитячих ігрових майданчиків, кортів і полів шляхом переробки гумових покришок.

3. Третіми стали учасники команди проекту «Hot-лавочки». Автори пропонують організувати на території міста, встановлення лавок, обладнаних сенсорним датчиком включення підігріву, що спрацьовує при появі людини. Ідея викликала бурхливі обговорення серед членів журі, учасники команди отримали практичні рекомендації з доопрацювання проекту і також, як і проект «Гречка», «квиток у майбутнє» - сертифікат на участь у Акселераторі Південного IT-парку.