Принципи успішного лікування алкоголізму

Лікування алкогольної залежності - складний процес, що вимагає дотримання певних принципів. Реабілітація пацієнтів проводиться анонімно в максимально комфортних умовах.

Які принципи успішного лікування алкоголізму ?

Анонімність

Одним із ключових принципів успішного лікування алкогольної залежності є дотримання політики конфіденційності. Багато людей, які зіткнулися з алкоголізмом, відмовляються від допомоги, побоюючись взяття на облік. Дійсно, крім суспільного розголосу та засудження, це тягне за собою ще й ряд соціальних проблем, складнощі з працевлаштуванням, отриманням прав.

Анонімне лікування алкогольної залежності, пропоноване приватними центрами, дозволяє уникнути подібних неприємностей. Пройшовши реабілітаційний курс, людина отримує можливість почати життя з чистого аркуша. Гарантія конфіденційності дозволяє створити максимально довірчі відносини між лікарем і пацієнтом, що також має важливе значення для повноцінного одужання.

Робота з мотиваціями

Примусове лікування алкоголізму може допомогти лише на початковому етапі, коли людину необхідно вивести із запою, полегшити абстиненцію або знизити фізіологічну тягу до спиртного. Однак надалі, якщо сам хворий не буде зацікавлений у своєму одужанні, все закінчиться новим рецидивом.

Тому фахівці приватної клініки спочатку приділяють багато часу роботі з мотиваціями пацієнта, застосовуючи метод інтервенції, психоаналіз, техніку переконання. Важливо, щоб людина усвідомила наявність проблеми та подальші наслідки алкоголізму.

Формування здорових мотивацій та залученість в терапевтичний процес сприяють отриманню позитивного результату, профілактиці рецидивів, стабільної, тривалої ремісії.

Комплексна програма

Ефективне лікування алкоголізму - це завжди комплексний курс реабілітації, що включає в себе:

  • медикаментозну терапію;

  • правильне харчування;

  • фізіотерапію;

  • занурення у здорове терапевтичне співтовариство;

  • психотерапію;

  • психологічну реабілітацію;

  • соціальну допомогу та підтримку.

Повноцінне лікування, засноване на комбінації різних методів, дозволяє усунути всі фактори, що спровокували розвиток алкогольної залежності, відновити фізичне здоров'я, психіку і втрачені особисті якості пацієнта.

Індивідуальний підхід

Алкоголізм може мати різні причини виникнення. Крім того, у пацієнтів відрізняються стадія і форма перебігу захворювання, вік, стан здоров'я, характер, психотип, темперамент, рівень мотивацій до одужання. Всі ці фактори враховуються фахівцями при розробці програми реабілітації.

Тому спочатку пацієнт проходить комплексну діагностику, розмовляє з психологами та наркологами. На підставі отриманих даних і складається найбільш ефективний у конкретному випадку терапевтичний курс. Робота клініки «Реванш +» побудована на дотриманні базових принципів успішного лікування алкоголізму, що і дозволяє фахівцям центру досягати незмінно позитивних результатів.

Звернутися за індивідуальною консультацією завжди можна в телефонному режимі або на сайті https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua/lechenie-alkogolizma .