В умовах економічної кризи розвиток ринку житлової нерухомості відбувається менш активно. Експерти говорять про значне зменшення кількості угод купівлі-продажу. Проте, за словами аналітиків, не в усіх містах України спостерігається однакова ситуація. Які регіони цікавлять потенційних покупців житла, і в чому причина популярності деяких міст?

Столиця – місто можливостей

За оцінками аналітиків, Київ користується чи не найбільшим попитом у покупців нерухомості. Столиця дає безмежні можливості для навчання, кар’єри, розваг і саморозвитку. Тут можна знайти найсучасніше житло, єдиний недолік якого – зависока вартість квадратного метра. В якості альтернативи,велика кількість покупців віддає перевагу житловим комплексам у передмісті. Сучасні містечка мають кращий рівень екології, нижчі ціни на квартири, а рівень розвитку інфраструктури не гірший, ніж в столиці.

Львів – архітектура та традиції

З кожним роком все більшим попитом серед громадян користуються нові житлові комплекси Західної України, зокрема Львова. Місто є надзвичайно красивим і затишним, має особливу атмосферу та невипадково привертає увагу українців. Серед переваг місцевої житлової нерухомості варто зазначити сучасність і продуманість планування квартир, увагу до рівня комфорту, високу якість будівництва, а головне – доступні ціни. Подивіться самі, скільки коштують нові квартири у Львові на ресурсі оголошень ЛУН.ua. Найвигіднішу вартість квадратного метра традиційно можна отримати на початковому етапі будівництва, проте і після здачі будинку в експлуатацію ціни на квартири залишаються досить прийнятними.

Одеса – море і колорит

У літній період Одеса невипадково стає одним з найпопулярніших міст для купівлі квартири. Головним аргументом для громадян стає море та можливість відпочити. Проте і в інші пори року місто користується попитом у тих, хто планує придбати квартиру. Ринок житлової нерухомості Одеси сьогодні активно розвивається, у місті будуються нові сучасні комплекси, що мають велику кількість переваг. Продумане планування, якісні матеріали, зелена територія з майданчиками та місцем для паркування авто вигідно доповнюються розвиненою інфраструктурою та доступною вартістю квадратного метра.

Безперечно, інші міста України також привертають увагу потенційних покупців житла. Черкаси і Полтава, Харків і Дніпропетровськ мають свої переваги та пропонують громадянам якісне і сучасне житло.