Картинки по запросу Область застосування цементно-стружкових плит

Обираєте надійний матеріал для будівництва? Тоді рекомендуємо вам ознайомитись з цементно-стружковими плитами на сайті компанії «Буд-Інтех».

Цементно-стружкові плити, скорочено їх називають ЦСП- це композитний матеріал, яких поєднує в собі міцність, вологостійкість та гнучкість. В порівнянні з плитами із дерев’яної стружки, які легко горять та з часом гниють, ЦСП мають високі технічні показники.

Цементно-стружкові плити виготовлюють з двох матеріалів: дерев’яної стружки та цементу. У результаті змішування стружка становиться стійкою до вологи та більш гнучкою.

Де може бути доречні цементно-стружкові плити?

Якщо фундамент та стелі вашого будинку у гарному стані, а планування кімнат вас не задовольняє або ви бажаєте освіжити вигляд фасаду споруди, цементно-стружкові плити справляться з цією метою ідеально. Використовуючи їх, ви можете зробити перепланування, обшити як внутрішню, так і зовнішню частину стелі та навіть зробити сходинки. Окрім цього, цементно-стружковими плитами ви можете зробити додаткові прибудови до своєї споруди або звести ще декілька поверхів.Також цементно-стружкові плити дуже популярні для облицювання мобільних будинків, складів, тимчасових об’єктів та інших споруд.

Дуже часто цементно-стружкові плити використовують при виготовленні збірних каркасних стін (наприклад, сендвіч з утеплювачем) та для виготовлення збірних стяжок для підлоги і стельових перекриттів. Цементно-стружкові плити можуть вам знадобитися при будівництві парканів, гаражів, душових кабін, у ландшафтному дизайні для створення красивих клумб та доріжок, а також для виготовлення зовнішньої реклами.

Де купити цементно-стружкові плити?

Купуючи матеріал для будівництва, дуже важливо звертати увагу на його якість, тому що від цього залежить наскільки довго та надійно вам прослужить зведений вами об’єкт. Рекомендуємо вам віддавати перевагу перевіреним брендам та надійним постачальникам, наприклад компанія «Буд-Інтех».

Компанія «Буд-Інтех» реалізовує матеріали для будівництва вже не перший рік і пропонує своїм клієнтам виключно якісну продукцію, яка пройшла перевірку часом. Тому, обираючи матеріали для будівництва тут, ви можете бути цілком впевненими в тому, що це найкращий вибір не тільки по якості, а ще й по вартості. Заходьте на сторінки сайту компанії «Буд-Інтех» та обирайте найкращий матеріал для свого будівельного проекту.