Картинки по запросу Мінеральні і органічні добрива від компанії «Agrovinn»

Всі рослини потребують додаткового споживанні поживних речовин. Добрива сприяють зростанню рослин і зміцнюють їх від шкідників і хвороб. Ті, хто вносить добрива в рослини, будуть винагороджені рясними врожаями. Різні типи рослин мають різні потреби в поживних речовинах. Нелегко визначити точну поживну формулу, необхідну для рослини, і неправильне дозування може вплинути на рослину. З цієї причини доцільно купувати готову продукцію. Запрошуємо вас в компанію «Agrovinn», яка спеціалізується на продажу мінеральних і органічних добрив. Тут ви можете купити добриво в будь-якому вигляді і в будь-якій кількості за вигідними цінами.

У чому особливість органічного і мінерального добрива?

1.      Органічне добриво виробляється з інгредієнтів рослинного або тваринного походження. Органічні добрива включають компост, гній, солому, торф і рослинні залишки. Перетворення органічних речовин в поживні речовини для рослин є природним, повільним процесом. Органічні добрива, це натуральні і корисні компоненти. Органічні добрива не тільки покращують грунт, а й підвищують родючість і здоров'я рослин.

2.      Мінеральні добрива містять важливі живильні речовини для рослин у вигляді мінералів і солей. Він розчиняється через вологість грунту, так що рослини можуть мати безпосередній доступ до живильних речовин. Будучи швидким постачальником енергії, це відноситься до рослин з повторним цвітінням і рослинам з високими потребами в поживних речовинах.

3.      Крім мінеральних добрив з негайним дією, існують мінеральні добрива з довгостроковим ефектом. Їх поживні речовини поступово вивільняються в залежності від природних умов зростання, вологості і тепла (протягом періоду від 3 до 6 місяців). Таким чином, рослини забезпечуються необхідними поживними речовинами на весь сезон.

Компанія «Agrovinn» подбала про своїх покупців, тому в асортименті представлені різні види добрив з докладним описом особливостей і переваг. Якщо у вас виникли питання і вам потрібна консультація, ви можете скористатися допомогою фахівців, які мають досвід і зможуть допомогти у виборі продукції. Ми є представниками торгових марок: Еко Плюс, Peatfield, розташованих у Вінницькій області. Але в нашому асортименті також представлені добрива зарубіжних виробників. Оформити покупку дуже просто. Заповніть форму замовлення і зробіть оплату. Ми організуємо доставку в будь-яку точку країни. Чекаємо вас за покупками!