Купівля квартири — завдання, яке не передбачає імпульсивних рішень і необдуманих вчинків. Майбутнім власникам квадратних метрів потрібно підходити до питання максимально серйозно й відразу оцінювати свої фінансові можливості. Останнім часом інвестори все більше уваги звертають на квартири у новобудовах.

Переваги придбання помешкання у новобудові

  • Ви отримуєте абсолютно нову квартиру, з якісними вхідними дверима, вікнами, сантехнікою. Помешкання може продаватися без ремонту, тому ви не обмежені у реалізації інтер'єрних ідей. Так само є можливість купити квартиру з готовим ремонтом від забудовника, що дасть змогу суттєво зекономити час і заселитися відразу ж після отримання ключів.
  • Сучасні житлові комплекси зводяться згідно з актуальними технологіями. Ергономічні планування, оптимальна інсоляція — переваги, які важко залишити поза увагою. Можна зупинити вибір на варіантах, де передбачено гардеробну, комору та декілька санвузлів.
  • Нові будинки, як правило, розташовуються у районах з розвиненою транспортною і соціальною інфраструктурою. Також забудовники піклуються про те, щоб на території житлового комплексу або поруч були ігрові та спортивні майданчики, дитячі садочки, центри розвитку, магазини, аптеки, паркінг.

Квартира в житловому районі RYBALSKY — варіант надійної інвестиції

Новий поліфункціональний житловий район RYBALSKY розташований на Рибальському півострові на березі Дніпра. Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією. Є можливість замовити перепланування помешкання на етапі будівництва.

Забудовники — SAGA Development та група компаній Perfect Group. Заплановано будівництво дев'яти будинків висотою дев'ять поверхів. Інвесторам на вибір пропонують 1-кімнатні квартири, а також помешкання з двома, трьома і чотирма кімнатами. Базові планування продумані до деталей. У квартирах великі кімнати, які легко можна розділити на окремі функціональні зони за допомогою стелажів або інших інтер'єрних рішень, просторі кухні, де зручно приймати гостей, функціональні балкони та лоджії, які можна переобладнати у кабінет або місце для відпочинку.

На території ЖК РИБАЛЬСЬКИЙ передбачено всю необхідну соціальну й торгову інфраструктуру: кафе та ресторани, спеціалізовані магазини, workout-зони, місця для пікніків, велосипедні та бігові доріжки. Заплановано дворівневий підземний паркінг — внутрішні двори будуть закритими для в'їзду автівок. Реалізатори проєкту також планують оновити набережну Дніпра, з'єднати її з районом за допомогою водного каналу.

Дозвільна документація по проєкту доступна для ознайомлення на сайті. Ціни на квартири в ЖК RYBALSKY можна дізнатися у відділі продажів. Звертайтеся для отримання консультації!