2 травня 2019 року в загальній міській лікарні міста Аалст (Бельгія) Canon Medical Systems встановила комп`ютерний томограф (КТ) із функцією штучного інтелекту (AI). Цей апарат є унікальним у своєму роді, а лікарня стала першою в Бельгії, яка відтепер може похвалилася технологією Advanced Intelligent Clear-IQ Engine (AiCE).

Нижче ми розповімо про переваги томографу, а поки зазначаємо, що купити медичний комп`ютерний томограф Canon (Toshiba) можна й в Україні. Виробник КТ Canon (Toshiba) представляє свої мультизрізові апарати до уваги всіх країн світу за доступними цінами.

Те, від чого захоплює подих

Комп`ютерна томографія зазнала значних змін після появи системи AiCE від (Canon) Toshiba Medical. Представлена система – це перший метод глибокої реконструкції, що використовує AI для отримання високо детальних зображень із надзвичайно низьким рівнем шуму.

Завдяки восьми потужним відеокартам, AI-додаток Aquilion має обчислювальну потужність, що наближається до потужності IBM Watson. Canon Medical Systems провів приблизно п’ять років, працюючи над розробкою компонента AI і підготував алгоритм з більш ніж 100 000 сканувань.

Завдяки застосуванню інноваційних розробок, сканування, зроблені томографом Canon (Toshiba) Aquilion One Genesis, не тільки набагато чіткіші, ніж ті, що робляться конкуруючими медичними системами, але також вимагають використання значно меншої кількості контрастних речовин. Це надає можливість піддавати пацієнтів набагато меншій радіації.

Хоча компанія наполягає, що томографічне обладнання Canon може реалізувати зниження радіації на 20 відсотків і навіть на 40 відсотків для серцевих КТ, деякі лікарі вважають, що скорочення є набагато більш вираженими.

Безпека в поєднанні з досконалістю

Canon Medical Systems досягла значних результатів у комп’ютерній томографії завдяки своїм бездоганним системам. Якщо раніше лікарі фіксували щорічне опромінення 10 мЗв для торакального та черевного сканування, то тепер вони реалізують щорічні значення, нижчі за 5 мЗв, оскільки кожне сканування виробляє лише близько 1 мЗв випромінювання. Ці надзвичайно низькі дози дозволять спланувати програму скринінгу на пухлини легенів у майбутньому.

Це – не єдина перевага, яку може забезпечити інноваційний динамічний КТ Canon Medical в Україні.

На даний час Canon працює над заключною фазою застосування AI для обробки зображень після діагностики. Зокрема, це дозволить платформі візуалізації, розробленої компанією Canon Medical, автоматично вказувати на те, що у конкретного пацієнта виявлена певна патологія. На основі зібраних даних усіх сканів система також зможе повідомити лікарям, яким пацієнтам слід надавати пріоритет та які випадки не є настільки нагальними.

Приємною новиною є й те, що на комп'ютерний томограф ціна залишається об’єктивною та повністю виправданою використаним технологіям.