Інтерактивна дошка – це великий сенсорний екран з високими технологіями для відображення, введення та обробки інформації. Вона працює разом з персональним комп'ютером, або ноутбуком і проектором. Така дошка може замінити другий робочий монітор Вашого ПК. За допомогою пристрою можна показувати всю необхідну інформацію аудиторії. Купити пристрій ви можете на офіційному сайті touch.ua, по дуже привабливій ціні.

Для роботи мультимедійного пристрою необхідні такі складові:

  1. Інтерактивна дошка.
  2. Проектор.
  3. Комп'ютер або ноутбук.
  4. Програмне забезпечення для пристрою.

Потрібно все під'єднати, налаштувати проектор, провести калібрування екрану, встановити необхідне програмне забезпечення. Завдяки ПЗ можна користуватися всіма головними функціями та всім потенціалом дошки. ПЗ робить її по-справжньому інтерактивної і дозволяють не обмежувати себе ні в чому.

Електронна дошка, яка підключена до комп'ютера і проектора з легкістю дозволяє працювати в мультимедійному середовищі. Зручність візуалізації графічної та текстової інформації дозволяє коригувати та зберігати дані на електронних носіях.

Поверхня дошки, на яку проектується зображення з екрана монітора, дуже чутлива і дозволяє малювати, писати ручкою, креслити, працювати з готовими малюнками та відео, зберігати інформацію, відразу ж друкувати й керувати роботою комп'ютера в цілому.

Датчики інтерактивної дошки постійно перехоплюють торкання до поверхні та передають координати на комп'ютер. Дані, що надходять обробляються ПЗ і результати відразу ж проектується назад на дошку.

Можна з легкістю додавати різні нотатки до зображень або діаграм, які демонструються, переміщати елементи, об'єднувати, розділяти, сортувати об'єкти на дошці. Для концентрації уваги на якомусь певному аспекті в тексті, зображенні або діаграмі, ви можете включити підсвічування в потрібному місці.

Застосування відео і звуку в процесі роботи значно спростить обсяг сприйняття матеріалу і зробить його доступнішим і зрозумілішим для з'ясування. А ще можна робити знімки з екрану під час відтворення відео на дошці. Працювати з файлами неймовірно зручно: їх можна зберігати, робити анотації, надрукувати і передати всім учасникам заходу.

Інтерактивні дошки виробляють із застосуванням різних технологій розпізнавання торкання і положення спеціального маркера на поверхні дошки. На сьогоднішній день найпопулярнішими є інфрачервона і оптична технології.